Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 21, 2020

III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - eliminacja 19/20

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Sebastian Krupa
6 (5/1) 29 (20/9)
69%
2 Sławomir Bratek
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
3 Mirosław Dąbrowski
4 (3/1) 23 (13/10)
57%
3 Janusz Stawarz
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
5 Jerzy Gonet
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
5 Łukasz Pasternak
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
7 Adam Cebulak
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
7 Tomasz Moskwa
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
9 Marcin Kostera
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
9 Roman Gałuszka
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
9 Kazimierz Wójcik
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
Starts Jan 21, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings PAT III: Podranking - 10 bil and III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - Ranking 2019/2020
Contact Jerzy Gonet (j.gonet.poczta@gmail.com)
More info
Rywalizacja o miano najlepszego gracza w ostatnim podrankingu oraz punkty do wyjazdu na Masters w Lutym 2020 w klubie Falcon Sosnowiec. Ostatnie pięć turniejów z dwudziestu gramy w 10 bil, do 4 wygranych partii na prawej i do 3 wygranych na lewej stronie.

wpisowe - 20 zł
jackpot - 5 zł

Nagrody za ogólny ranking po cyklu oraz podrankingi za każdą z czterech odmian dla najlepszych!
1 miejsce - bon 40 zł do wykorzystania na barze
2 miejsce - bon 20 zł do wykorzystania na barze

Do zobaczenia przy stole! 🎱

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Jerzy Gonet
Walk Over
 
2   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Tomasz Moskwa
Tue 18:16  Table 1
3   
Poland
Kazimierz Wójcik
Poland
Sławomir Bratek
Tue 18:16  Table 2
4   
Walk Over
Poland
Łukasz Pasternak
 
5   
Poland
Sebastian Krupa
Walk Over
 
6   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Roman Gałuszka
Tue 18:17  Table 3
7   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Janusz Stawarz
Tue 18:17 
8   
Walk Over
Poland
Marcin Kostera
 

Winner round 1

Race to 4
9   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Adam Cebulak
Tue 19:07  Table 5
10   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 18:58  Table 2
11   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 18:55  Table 3
12   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Marcin Kostera
Tue 18:18  Table 4

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Poland
Tomasz Moskwa
 
14   
Poland
Kazimierz Wójcik
Walk Over
 
15   
Walk Over
Poland
Roman Gałuszka
 
16   
Poland
Piotr Bujny
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
17   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Marcin Kostera
Tue 19:23  Table 4
18   
Poland
Kazimierz Wójcik
Poland
Sebastian Krupa
Tue 19:50  Table 3
19   
Poland
Roman Gałuszka
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 19:43  Table 2
20   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Adam Cebulak
 

Winners qualification

Race to 4
21   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Sławomir Bratek
Tue 19:45  Table 5
22   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Janusz Stawarz
Tue 20:03  Table 4

Loser round 3

Race to 3
23   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Sebastian Krupa
Tue 20:17  Table 3
24   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Adam Cebulak
Tue 20:03  Table 2

Losers qualification

Race to 3
25   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Jerzy Gonet
Tue 20:45  Table 3
26   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Janusz Stawarz
Tue 21:04  Table 4

Semi final

Race to 4
27   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Janusz Stawarz
Tue 21:45  Table 2
28   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Sebastian Krupa
Tue 21:46  Table 3

Final

Race to 4
29   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Sebastian Krupa
Tue 22:44  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment