Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 14, 2020

III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - eliminacja 18/20

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Łukasz Pasternak
4 (4/0) 26 (16/10)
62%
2 Sławomir Bratek
4 (3/1) 27 (15/12)
56%
3 Adam Cebulak
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
3 Robert Pecka
6 (4/2) 31 (18/13)
58%
5 Janusz Stawarz
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
5 Tomasz Moskwa
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
7 Dariusz Buczyński
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
7 Mirosław Dąbrowski
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
9 Hubert Baran
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
9 Piotr Bujny
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
9 Sebastian Krupa
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
9 Arkadiusz Nawojski
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
13 Sławomir Pasternak
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
Starts Jan 14, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings PAT III: Podranking - 10 bil and III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - Ranking 2019/2020
Contact Jerzy Gonet (j.gonet.poczta@gmail.com)
More info
Rywalizacja o miano najlepszego gracza w ostatnim podrankingu oraz punkty do wyjazdu na Masters w Lutym 2020 w klubie Falcon Sosnowiec. Ostatnie pięć turniejów z dwudziestu gramy w 10 bil, do 4 wygranych partii na prawej i do 3 wygranych na lewej stronie.

wpisowe - 20 zł
jackpot - 5 zł

Nagrody za ogólny ranking po cyklu oraz podrankingi za każdą z czterech odmian dla najlepszych!
1 miejsce - bon 40 zł do wykorzystania na barze
2 miejsce - bon 20 zł do wykorzystania na barze

Do zobaczenia przy stole! 🎱

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Hubert Baran
Walk Over
 
2   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Dariusz Buczyński
Tue 18:54  Table 5
3   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Jerzy Gonet
Tue 18:19 
4   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Sebastian Krupa
Tue 18:19  Table 1
5   
Poland
Sławomir Pasternak
Poland
Robert Pecka
Tue 18:19  Table 2
6   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 18:20  Table 3
7   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Arkadiusz Nawojski
Tue 18:20  Table 4
8   
Walk Over
Poland
Łukasz Pasternak
 

Winner round 1

Race to 4
9   
Poland
Hubert Baran
Poland
Tomasz Moskwa
Tue 20:04  Table 5
10   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Sebastian Krupa
Tue 19:15  Table 4
11   
Poland
Robert Pecka
Poland
Janusz Stawarz
Tue 19:17  Table 3
12   
Poland
Arkadiusz Nawojski
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 19:14  Table 2

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Poland
Dariusz Buczyński
 
14   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Piotr Bujny
Tue 19:12  Table 1
15   
Poland
Sławomir Pasternak
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 20:04  Table 1
16   
Poland
Adam Cebulak
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
17   
Poland
Dariusz Buczyński
Poland
Arkadiusz Nawojski
Tue 20:05  Table 2
18   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Robert Pecka
Tue 20:06  Table 3
19   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Sebastian Krupa
Tue 20:11  Table 4
20   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Hubert Baran
Tue 21:02  Table 4

Winners qualification

Race to 4
21   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Sławomir Bratek
Tue 21:03  Table 4
22   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 20:40  Table 3

Loser round 3

Race to 3
23   
Poland
Dariusz Buczyński
Poland
Robert Pecka
Tue 20:45  Table 2
24   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Adam Cebulak
Tue 21:09  Table 5

Losers qualification

Race to 3
25   
Poland
Robert Pecka
Poland
Tomasz Moskwa
Tue 21:52  Table 2
26   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Janusz Stawarz
Tue 22:07  Table 3

Semi final

Race to 4
27   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Adam Cebulak
Tue 22:43  Table 2
28   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Robert Pecka
Tue 22:44  Table 3

Final

Race to 4
29   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Łukasz Pasternak
Wed 00:23  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment