Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26, 2019

III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - eliminacja 13/20

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Robert Pecka
5 (4/1) 24 (15/9)
63%
2 Dariusz Buczyński
5 (4/1) 20 (15/5)
75%
3 Adam Cebulak
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
3 Arkadiusz Nawojski
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
5 Sławomir Bratek
5 (3/2) 28 (16/12)
57%
5 Tomasz Moskwa
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
7 Mirosław Dąbrowski
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
7 Sebastian Krupa
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
9 Łukasz Pasternak
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
9 Janusz Stawarz
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
9 Piotr Bujny
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
9 Jacek Bieszczad
2 (0/2) -2 (-2/0)
0%
13 Jerzy Gonet
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
Starts Nov 26, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings PAT III: Podranking - 9 bil and III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - Ranking 2019/2020
Contact Jerzy Gonet (j.gonet.poczta@gmail.com)
More info
Kolejna rywalizacja o miano najlepszego gracza w podrankingu. Trzecie pięć turniejów z dwudziestu gramy w 9 bil, do 4 wygranych partii na prawej i na lewej stronie.

wpisowe - 20 zł
jackpot - 5 zł

Nagrody za ogólny ranking po cyklu oraz podrankingi za każdą z czterech odmian dla najlepszych!
1 miejsce - bon 40 zł do wykorzystania na barze
2 miejsce - bon 20 zł do wykorzystania na barze

Do zobaczenia przy stole! 🎱

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Sebastian Krupa
Walk Over
 
2   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 18:54  Table 3
3   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Tomasz Moskwa
Tue 18:25  Table 5
4   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Arkadiusz Nawojski
Tue 18:25  Table 2
5   
Poland
Łukasz Pasternak
Walk Over
 
6   
Poland
Dariusz Buczyński
Poland
Piotr Bujny
Tue 18:25  Table 3
7   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Jacek Bieszczad
Tue 18:25 
8   
Walk Over
Poland
Robert Pecka
 

Winner round 1

Race to 4
9   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Adam Cebulak
Tue 19:33 
10   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Arkadiusz Nawojski
Tue 19:03  Table 2
11   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Dariusz Buczyński
Tue 18:55  Table 1
12   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Robert Pecka
Tue 18:26  Table 4

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Poland
Mirosław Dąbrowski
 
14   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Sławomir Bratek
  Table 5
15   
Walk Over
Poland
Piotr Bujny
 
16   
Poland
Jacek Bieszczad
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
17   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Janusz Stawarz
Tue 19:33  Table 3
18   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 19:56  Table 5
19   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Tomasz Moskwa
Tue 19:58 
20   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Sebastian Krupa
Tue 19:34 

Winners qualification

Race to 4
21   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Arkadiusz Nawojski
Tue 19:59  Table 2
22   
Poland
Dariusz Buczyński
Poland
Robert Pecka
Tue 19:36  Table 4

Loser round 3

Race to 4
23   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Sławomir Bratek
Tue 20:34  Table 2
24   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Sebastian Krupa
Tue 20:14  Table 3

Losers qualification

Race to 4
25   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Adam Cebulak
Tue 21:21  Table 2
26   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Robert Pecka
Tue 21:12  Table 3

Semi final

Race to 4
27   
Poland
Arkadiusz Nawojski
Poland
Robert Pecka
Tue 22:20 
28   
Poland
Dariusz Buczyński
Poland
Adam Cebulak
Tue 22:20 

Final

Race to 4
29   
Poland
Robert Pecka
Poland
Dariusz Buczyński
Tue 22:51 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment