Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 7, 2019

II Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołowa

8-Ball

Add players

Please wait...
Starts Jul 7, 2019, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Contact arek maciol (dea104@wp.pl)
More info
KILKA INFORMACJI
1) Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest:
- zapisanie się na listę startową prowadzoną na stronie www.cuescore.com lub w dniu turnieju do godz. 9:15; liczba miejsc ograniczona i wynosi 60 miejsc; O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń; W przypadku zwolnienia miejsca w zawodach mogą wziąć udział zawodnicy z listy rezerwowej. UWAGA! Nie mogą startować: medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn - nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów (link: http://www.bilard-sport.pl/mp/medalisci.php?sezon=2018&akcja=Zobacz), zawodnicy z listy TOP 100 na rok 2019 - dostępnej na stronie PZBil (link: http://bilard-sport.pl/files/pliki/2019/Amator/lista_top_2019.pdf ) oraz zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy w sezonie 2019 (link: http://www.bilard-sport.pl/liga/lista_startowa.php?turniej_id=715 )!!!
- uiszczenie opłaty startowej w dniu turnieju: 50zł / os.
2) Turnieje będą rozgrywane na co najmniej 12 stołach bilardowych 9-stopowych Dynamic II.
3) System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
4) Dystans rozgrywek: min. do 3 wygranych w grupie, do 5 wygranych w pucharze.
5) Na każdym turnieju Organizator zapewnia:
- przy udziale co najmniej 32 uczestników puchary za miejsca 1-4 oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-8 o łącznej wartości 2000 zł (tj. 1m – 550zł, 2m – 350zł, 2x 3m – 250zł, 4x 5m – 150zł) + nagrody pieniężne (tylko w przypadku udziału co najmniej 40 zawodników – wówczas 240zł do podziału; od każdego następnego gracza – dodatkowo 30zł do puli nagród pieniężnych).
- talony na konsumpcję dla każdego uczestnika wart. 15 zł do zrealizowania w barze.
6) Terminy kolejnych turniejów z cyklu Grand Prix*:
- III TURNIEJ w POOL-BILARDZIE - odmiana: „9”: 6 październik 2019 r. godz. 9:30
- IV TURNIEJ w POOL-BILARDZIE - odmiana: „8”: 17 listopad 2019 r. godz. 9:30 Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu turnieju.
7) Do klasyfikacji generalnej zaliczane są najlepsze wyniki z 3 turniejów.
8) Przy udziale w całym cyklu co najmniej 128 uczestników – puchar dla zwycięzcy cyklu grand
prix oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-3 o wartości 1000 zł (tj. 1m – 500zł, 2m –
300zł, 3m – 200zł).
9) Punktacja za miejsca indywidualne zostanie przedstawiona przez Sędziego.
10) Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.
11) Organizator turniejów nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności karnej ani cywilnej za ewentualne szkody i straty spowodowane przez uczestników. Interpretacja wszystkich spraw nie ujętych w niniejszym komunikacie należy wyłącznie do Organizatora.
12) Udział w turnieju pociąga za sobą zgodę uczestników na publikację materiału fotograficznego i danych osobowych na stronie internetowej Organizatora oraz w komunikatorach
społecznościowych.
13) Więcej informacji, w tym również zapisy:
- www.cuescore.com oraz http://ssk-elektro.pl/
- Arkadiusz Macioł (tel. 604-852-161).
14) Ranking po I Turnieju (Link: http://ssk-elektro.pl/wp-content/uploads/2019/05/Ranking-Turnieje-z-cyklu-grand-Prix-o-Puchar-Burmistrza-Miko%C5%82owa-sezon-2019.pdf )

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pawel Blachowski 4 3 0 1 11 3 8 0 0 0 0.786 3
2 Krzysztof Kandora 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Dominik Mroziakiewicz 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Piotr Bliźniak 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
5 Witold Bartoszek 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stanisław Chaba 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
2 Gabriel Muzolf 4 3 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 3
3 05 Eugeniusz Kopiec 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Jarek Legęza 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 Dawid Furdyna 4 1 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Zawada 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Piotr Dzikołowski 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Aleksander Bartoszek 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
4 17 Jan Adamus 4 1 0 3 9 11 -2 0 0 0 0.45 1
5 24 Jakub Dudek 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Twerdyk 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Rakowski Michał 4 3 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 3
3 Tomasz Kalinowski 4 2 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 2
4 Krzysztof Kozminski 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Tomasz Janduda 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Piech 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Osoroo Enkhbayar 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Łukasz Królikowski 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Roman Tajak 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Sławomir Łobozek 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sun 10:47 
2-A   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 10:47 
3-B   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 10:38 
4-B   
Poland
Stanisław Chaba
Poland
Dawid Furdyna
Sun 10:47 
5-C   
Poland
Sebastian Zawada
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Sun 10:49 
6-C   
Poland
Piotr Dzikołowski
Poland
17 Jan Adamus
Sun 11:06 
7-D   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Tomasz Janduda
Sun 10:48 
8-D   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Rakowski Michał
Sun 11:00 
9-E   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Krzysztof Piech
Sun 10:45 
10-E   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Roman Tajak
Sun 11:06 

Round 2

Race to 3
11-A   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 11:59 
12-A   
Poland
Pawel Blachowski
Czech Republic
Witold Bartoszek
Sun 11:10 
13-B   
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Poland
Dawid Furdyna
Sun 11:28 
14-B   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Jarek Legęza
Sun 10:57 
15-C   
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Poland
17 Jan Adamus
Sun 11:54 
16-C   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
24 Jakub Dudek
Sun 11:22 
17-D   
Poland
Tomasz Janduda
Poland
Rakowski Michał
Sun 11:50 
18-D   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Krzysztof Kozminski
Sun 11:16 
19-E   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Roman Tajak
Sun 11:45 
20-E   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 11:11 

Round 3

Race to 3
21-A   
Poland
Krzysztof Kandora
Czech Republic
Witold Bartoszek
Sun 12:35 
22-A   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 13:17 
23-B   
Poland
Dawid Furdyna
Poland
Jarek Legęza
Sun 12:23 
24-B   
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Poland
Stanisław Chaba
Sun 12:13 
25-C   
Poland
17 Jan Adamus
Poland
24 Jakub Dudek
Sun 12:52 
26-C   
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Poland
Piotr Dzikołowski
Sun 12:25 
27-D   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Krzysztof Kozminski
Sun 12:47 
28-D   
Poland
Tomasz Janduda
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 12:21 
29-E   
Poland
Roman Tajak
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 12:33 
30-E   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 12:25 

Round 4

Race to 3
31-A   
Czech Republic
Witold Bartoszek
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 14:01 
32-A   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Pawel Blachowski
Sun 12:53 
33-B   
Poland
Jarek Legęza
Poland
Stanisław Chaba
Sun 13:17 
34-B   
Poland
Dawid Furdyna
Poland
Gabriel Muzolf
Sun 13:01 
35-C   
Poland
24 Jakub Dudek
Poland
Piotr Dzikołowski
Sun 13:42 
36-C   
Poland
17 Jan Adamus
Poland
Sebastian Zawada
Sun 14:01 
37-D   
Poland
Krzysztof Kozminski
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 13:37 
38-D   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 13:43 
39-E   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 12:57 
40-E   
Poland
Roman Tajak
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 13:09 

Round 5

Race to 3
41-A   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Pawel Blachowski
Sun 14:50 
42-A   
Czech Republic
Witold Bartoszek
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sun 15:26 
43-B   
Poland
Stanisław Chaba
Poland
Gabriel Muzolf
Sun 13:48 
44-B   
Poland
Jarek Legęza
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 13:59 
45-C   
Poland
Piotr Dzikołowski
Poland
Sebastian Zawada
Sun 14:44 
46-C   
Poland
24 Jakub Dudek
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Sun 14:19 
47-D   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 14:23 
48-D   
Poland
Krzysztof Kozminski
Poland
Tomasz Janduda
Sun 14:20 
49-E   
Poland
Łukasz Królikowski
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 13:50 
50-E   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Krzysztof Piech
Sun 14:13 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment