Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 9, 2020

II TURNIEJ BILARDOWY, V GP TRÓJKĄTA

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Piotr Bujny
7 (6/1) 42 (25/17)
60%
2 Adam Wisz
6 (5/1) 36 (22/14)
61%
3 Bartek Bielec
5 (4/1) 25 (19/6)
76%
3 Krystian Tanasiewicz
6 (4/2) 34 (21/13)
62%
5 Jacek Pańczak
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
5 Szymon Sadlik
5 (3/2) 27 (15/12)
56%
5 Wojciech Gosk
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
5 Jakub Dobrowolski
4 (3/1) 19 (14/5)
74%
9 Jerzy Gonet
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
Show more
9 Mirosław Dąbrowski
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
9 Tomasz Sadlik
5 (3/2) 28 (17/11)
61%
9 Ryszard Konieczny
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
13 Jacek Bieszczad
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
13 Sebastian Zięba
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
13 Maciej Przybył
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
13 Paweł Kopeć
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
17 Adam Cebulak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Sebastian Hołówko
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
17 Marcin Tkaczyk
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
17 Buczyński Dariusz
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
17 Mateusz Paterak
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
17 Mateusz Sadlik
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Wojciech Urbanski
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Piotr Kolek
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
25 Kamil Węgrzyn
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
Starts Feb 9, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking V edycji GP Trójkąta w bilarda
Organizer KLUB BILARDOWY TRÓJKĄT
Contact Tomasz Sadlik (kontakt@rsb.org.pl)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Ryszard Konieczny
Walk Over
 
2   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Paweł Kopeć
Sun 11:15 
3   
Poland
Adam Wisz
Poland
Kamil Węgrzyn
Sun 11:15 
4   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Tomasz Sadlik
Sun 11:15 
5   
Poland
Jacek Pańczak
Walk Over
 
6   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Maciej Przybył
Sun 11:45 
7   
Poland
Marcin Tkaczyk
Poland
Bartek Bielec
Sun 11:16 
8   
Walk Over
Poland
Adam Cebulak
 
9   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Walk Over
 
10   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Wojciech Gosk
Sun 11:16 
11   
Poland
Wojciech Urbański
Poland
Szymon Sadlik
Sun 12:08 
12   
Walk Over
Mateusz Paterak
 
13   
Poland
Piotr Bujny
Walk Over
 
14   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Piotr Kolek
Sun 12:09 
15   
Poland
Buczyński Dariusz
Poland
Mateusz Sadlik
Sun 12:19 
16   
Walk Over
Poland
Jerzy Gonet
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Paweł Kopeć
Sun 12:30 
18   
Poland
Adam Wisz
Poland
Tomasz Sadlik
Sun 12:23 
19   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Mirosław Dąbrowski
Sun 12:29 
20   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Adam Cebulak
Sun 12:45 
21   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Wojciech Gosk
Sun 13:03 
22   
Poland
Szymon Sadlik
Mateusz Paterak
Sun 13:03 
23   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Jakub Dobrowolski
Sun 13:07 
24   
Poland
Buczyński Dariusz
Poland
Jerzy Gonet
Sun 13:26 

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Sebastian Zięba
 
26   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Sebastian Hołówko
Sun 13:28 
27   
Walk Over
Poland
Maciej Przybył
 
28   
Poland
Marcin Tkaczyk
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Jacek Bieszczad
 
30   
Poland
Wojciech Urbański
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Piotr Kolek
 
32   
Poland
Mateusz Sadlik
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Buczyński Dariusz
Sun 14:31 
34   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Piotr Bujny
Sun 14:30 
35   
Poland
Maciej Przybył
Mateusz Paterak
Sun 13:39 
36   
Poland
Marcin Tkaczyk
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sun 14:07 
37   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Adam Cebulak
Sun 13:43 
38   
Poland
Wojciech Urbański
Poland
Jacek Pańczak
Sun 14:16 
39   
Poland
Piotr Kolek
Poland
Tomasz Sadlik
Sun 13:26 
40   
Poland
Mateusz Sadlik
Poland
Paweł Kopeć
Sun 14:30 

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Adam Wisz
Sun 14:30 
42   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Bartek Bielec
Sun 14:16 
43   
Poland
Wojciech Gosk
Poland
Szymon Sadlik
Sun 14:48 
44   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Jerzy Gonet
Sun 15:00 

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Piotr Bujny
Sun 15:27 
46   
Poland
Maciej Przybył
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sun 15:05 
47   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Jacek Pańczak
Sun 15:27 
48   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Paweł Kopeć
Sun 15:05 

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Mirosław Dąbrowski
Sun 15:50 
50   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Ryszard Konieczny
Sun 15:50 
51   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Jerzy Gonet
Sun 15:53 
52   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Szymon Sadlik
Sun 15:50 

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Adam Wisz
Poland
Szymon Sadlik
Sun 16:30 
54   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Jacek Pańczak
Sun 16:30 
55   
Poland
Wojciech Gosk
Poland
Piotr Bujny
Sun 16:30 
56   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sun 16:30 

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Adam Wisz
Poland
Bartek Bielec
Sun 17:07 
58   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sun 17:08 

Final

Race to 4
59   
Poland
Adam Wisz
Poland
Piotr Bujny
Sun 17:38 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment