Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 5, 2019

I Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołowa

9-Ball

Add players

Please wait...
Starts May 5, 2019, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (48 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
KILKA INFORMACJI
1) Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest:
- zapisanie się na listę startową prowadzoną na stronie www.cuescore.com lub w dniu turnieju do godz. 9:15; liczba miejsc ograniczona i wynosi 60 miejsc; O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń; W przypadku zwolnienia miejsca w zawodach mogą wziąć udział zawodnicy z listy rezerwowej. UWAGA! Nie mogą startować medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn (nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów).
- uiszczenie opłaty startowej w dniu turnieju: 50 zł / os.
2) Turnieje będą rozgrywane na co najmniej 12 stołach bilardowych 9-stopowych Dynamic II.
3) System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
4) Dystans rozgrywek: min. do 4 wygranych w grupie, min. do 5 wygranych w pucharze.
5) Na każdym turnieju Organizator zapewnia:
- przy udziale co najmniej 32 uczestników puchary za miejsca 1-4 oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-8 o łącznej wartości 2000 zł (tj. 1m – 550zł, 2m – 350zł, 2x 3m – 250zł, 4x 5m – 150zł) + nagrody pieniężne (tylko w przypadku udziału co najmniej 40 zawodników - wówczas 240zł; od każdego następnego gracza - dodatkowo 30zł do puli nagród pieniężnych)
- talony na konsumpcję dla każdego uczestnika wartości 15 zł (3x 5zł) do zrealizowania w barze.
6) Terminy kolejnych turniejów z cyklu Grand Prix*:
- II TURNIEJ w POOL-BILARDZIE - odmiana: „8”: 7 lipiec 2019 r. godz. 9:30
- III TURNIEJ w POOL-BILARDZIE - odmiana: „9”: 6 październik 2019 r. godz. 9:30
- IV TURNIEJ w POOL-BILARDZIE - odmiana: „8”: 17 listopad 2019 r. godz. 9:30
Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu turnieju.
7) Do klasyfikacji generalnej zaliczane są najlepsze wyniki z 3 turniejów.
8) Przy udziale w całym cyklu co najmniej 128 uczestników – puchar dla zwycięzcy cyklu grand
prix oraz nagrody rzeczowe (vouchery) za miejsca 1-3 o wartości 1000 zł (tj. 1m - 500zł, 2m - 300zł, 3m - 200zł).
9) Punktacja za miejsca indywidualne zostanie przedstawiona przez Sędziego.
10) Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.
11) Organizator turniejów nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności karnej ani cywilnej za ewentualne szkody i straty spowodowane przez uczestników. Interpretacja wszystkich spraw
nie ujętych w niniejszym komunikacie należy wyłącznie do Organizatora.
12) Udział w turnieju pociąga za sobą zgodę uczestników na publikację materiału fotograficznego i danych osobowych na stronie internetowej Organizatora oraz w komunikatorach
społecznościowych.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Zawada 5 5 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 5
2 Piotr Dzikołowski 5 3 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 3
3 Bartek Smolana 5 3 0 2 16 15 1 0 0 0 0.516 3
4 Robert Kurpanik 5 2 0 3 13 12 1 0 0 0 0.52 2
5 Aleksander Bartoszek 5 2 0 3 12 16 -4 0 0 0 0.429 2
6 Dariusz Sołoniewicz 5 0 0 5 6 20 -14 0 0 0 0.231 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Arek Macioł 5 5 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 5
2 Paweł Balon 5 4 0 1 17 7 10 0 0 0 0.708 4
3 Jakub Sojka 5 3 0 2 14 15 -1 0 0 0 0.483 3
4 Tomasz Delinowski 5 2 0 3 15 15 0 0 0 0 0.5 2
5 04 Krzysztof Wilczek 5 1 0 4 12 18 -6 0 0 0 0.4 1
6 10 Jan Kopanski 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Osoroo Enkhbayar 5 5 0 0 20 6 14 0 0 0 0.769 5
2 Maciej Ociepka 5 4 0 1 18 10 8 0 0 0 0.643 4
3 Piotr Bliźniak 5 2 0 3 14 17 -3 0 0 0 0.452 2
4 Roman Płucienniczak 5 2 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 2
5 Tomasz Pietras 5 1 0 4 12 19 -7 0 0 0 0.387 1
6 17 Jan Adamus 5 1 0 4 11 19 -8 0 0 0 0.367 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Kalinowski 5 5 0 0 20 4 16 0 0 0 0.833 5
2 Sławomir Łobozek 5 4 0 1 16 11 5 0 0 0 0.593 4
3 Filip Kraupe 5 3 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 3
4 Rakowski Michał 5 2 0 3 11 16 -5 0 0 0 0.407 2
5 05 Eugeniusz Kopiec 5 1 0 4 10 19 -9 0 0 0 0.345 1
6 15 Patryk Mosler 5 0 0 5 11 20 -9 0 0 0 0.355 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pawel Blachowski 5 5 0 0 20 4 16 0 0 0 0.833 5
2 Adam Polak 5 3 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 3
3 Dawid Sobiech 5 3 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 3
4 Maciej Jakubiec 5 2 0 3 12 18 -6 0 0 0 0.4 2
5 Tomasz Jakubiec 5 1 0 4 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
6 Andrzej Dziobkowski 5 1 0 4 14 18 -4 0 0 0 0.438 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gabriel Muzolf 5 5 0 0 20 11 9 0 0 0 0.645 5
2 Krzysztof Piech 5 4 0 1 18 13 5 0 0 0 0.581 4
3 Daniel Koman 5 3 0 2 18 9 9 0 0 0 0.667 3
4 Marek Tomaszek 5 2 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 2
5 Dawid Furdyna 5 1 0 4 9 17 -8 0 0 0 0.346 1
6 Sebastian Krakowski 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Twerdyk 5 5 0 0 20 9 11 0 0 0 0.69 5
2 Piotr Tomiczek 5 3 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 3
3 Stanisław Chaba 5 3 0 2 18 13 5 0 0 0 0.581 3
4 23 Stanisław Wisełka 5 2 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
5 Tomek Piętka 5 1 0 4 7 19 -12 0 0 0 0.269 1
6 Adrian Stachoń 5 1 0 4 12 18 -6 0 0 0 0.4 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Maciol 5 5 0 0 20 3 17 0 0 0 0.87 5
2 Łukasz Królikowski 5 4 0 1 16 12 4 0 0 0 0.571 4
3 Andrzej Janoska 5 3 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 3
4 Dominik Mroziakiewicz 5 2 0 3 13 13 0 0 0 0 0.5 2
5 Dariusz Andryszkiewicz 5 1 0 4 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
6 13 Krzysztof Koźmiński 5 0 0 5 7 20 -13 0 0 0 0.259 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 10:09 
2-A   
Poland
Piotr Dzikołowski
Poland
Sebastian Zawada
Sun 10:14 
3-A   
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Poland
Bartek Smolana
Sun 10:14 
4-B   
Poland
Arek Macioł
Poland
10 Jan Kopanski
Sun 10:14 
5-B   
Poland
Paweł Balon
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 10:14 
6-B   
Jakub Sojka
Poland
04 Krzysztof Wilczek
Sun 10:14 
7-C   
Poland
Osoroo Enkhbayar
Poland
Tomasz Pietras
Sun 10:14 
8-C   
Australia
Maciej Ociepka
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 10:14 
9-C   
Poland
17 Jan Adamus
Poland
Roman Płucienniczak
Sun 10:15 
10-D   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 10:15 
11-D   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
15 Ryszard Tarnawski
Sun 10:42 
12-D   
Poland
Rakowski Michał
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 10:15 
13-E   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Maciej Jakubiec
Sun 10:15 
14-E   
Poland
Adam Polak
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 10:15 
15-E   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 10:31 
16-F   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Marek Tomaszek
Sun 10:37 
17-F   
Austria
Daniel Koman
Poland
Sebastian Krakowski
Sun 10:41 
18-F   
Poland
Dawid Furdyna
Poland
Krzysztof Piech
Sun 10:42 
19-G   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 10:44 
20-G   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Adrian Stachoń
Sun 10:44 
21-G   
Japan
Tomek Pi
Poland
Stanisław Chaba
Sun 10:48 
22-H   
Poland
Daniel Maciol
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sun 10:47 
23-H   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 10:51 
24-H   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Andrzej Janoska
Sun 10:54 

Round 2

Race to 4
25-A   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
Sebastian Zawada
Sun 11:01 
26-A   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Bartek Smolana
Sun 11:08 
27-A   
Poland
Piotr Dzikołowski
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Sun 11:10 
28-B   
Poland
Arek Macioł
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 11:17 
29-B   
Poland
10 Jan Kopanski
Poland
04 Krzysztof Wilczek
Sun 11:14 
30-B   
Poland
Paweł Balon
Jakub Sojka
Sun 11:15 
31-C   
Poland
Osoroo Enkhbayar
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 11:16 
32-C   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Roman Płucienniczak
Sun 11:19 
33-C   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
17 Jan Adamus
Sun 11:20 
34-D   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
15 Ryszard Tarnawski
Sun 11:21 
35-D   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 11:23 
36-D   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Rakowski Michał
Sun 12:16 
37-E   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 11:36 
38-E   
Poland
Maciej Jakubiec
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 11:37 
39-E   
Poland
Adam Polak
Poland
Dawid Sobiech
Sun 11:46 
40-F   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Sebastian Krakowski
Sun 11:47 
41-F   
Poland
Marek Tomaszek
Poland
Krzysztof Piech
Sun 11:51 
42-F   
Austria
Daniel Koman
Poland
Dawid Furdyna
Sun 11:52 
43-G   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Adrian Stachoń
Sun 11:57 
44-G   
Poland
23 Stanisław Wisełka
Poland
Stanisław Chaba
Sun 11:58 
45-G   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Japan
Tomek Pi
Sun 12:07 
46-H   
Poland
Daniel Maciol
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 12:08 
47-H   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Andrzej Janoska
Sun 12:12 
48-H   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Sun 12:14 

Round 3

Race to 4
49-A   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
Bartek Smolana
Sun 12:16 
50-A   
Poland
Sebastian Zawada
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Sun 12:18 
51-A   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Piotr Dzikołowski
Sun 12:19 
52-B   
Poland
Arek Macioł
Poland
04 Krzysztof Wilczek
Sun 12:39 
53-B   
Poland
Tomasz Delinowski
Jakub Sojka
Sun 12:20 
54-B   
Poland
10 Jan Kopanski
Poland
Paweł Balon
Sun 12:25 
55-C   
Poland
Osoroo Enkhbayar
Poland
Roman Płucienniczak
Sun 12:27 
56-C   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
17 Jan Adamus
Sun 12:30 
57-C   
Poland
Tomasz Pietras
Australia
Maciej Ociepka
Sun 12:30 
58-D   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Sun 12:33 
59-D   
Poland
15 Ryszard Tarnawski
Poland
Rakowski Michał
Sun 12:49 
60-D   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 13:00 
61-E   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 12:43 
62-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Dawid Sobiech
Sun 12:46 
63-E   
Poland
Maciej Jakubiec
Poland
Adam Polak
Sun 12:53 
64-F   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Krzysztof Piech
Sun 12:55 
65-F   
Poland
Sebastian Krakowski
Poland
Dawid Furdyna
Sun 12:56 
66-F   
Poland
Marek Tomaszek
Austria
Daniel Koman
Sun 12:56 
67-G   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Stanisław Chaba
Sun 13:02 
68-G   
Poland
Adrian Stachoń
Japan
Tomek Piętka
Sun 13:04 
69-G   
Poland
23 Stanisław Wisełka
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 13:08 
70-H   
Poland
Daniel Maciol
Poland
Andrzej Janoska
Sun 13:11 
71-H   
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Sun 13:12 
72-H   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 13:15 

Round 4

Race to 4
73-A   
Poland
Robert Kurpanik
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Sun 13:29 
74-A   
Poland
Bartek Smolana
Poland
Piotr Dzikołowski
Sun 13:19 
75-A   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 13:32 
76-B   
Poland
Arek Macioł
Jakub Sojka
Sun 13:50 
77-B   
Poland
04 Krzysztof Wilczek
Poland
Paweł Balon
Sun 13:33 
78-B   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
10 Jan Kopanski
Sun 13:38 
79-C   
Poland
Osoroo Enkhbayar
Poland
17 Jan Adamus
Sun 13:39 
80-C   
Poland
Roman Płucienniczak
Australia
Maciej Ociepka
Sun 13:41 
81-C   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Tomasz Pietras
Sun 13:42 
82-D   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Rakowski Michał
Sun 13:44 
83-D   
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 14:20 
84-D   
Poland
15 Ryszard Tarnawski
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 13:46 
85-E   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Dawid Sobiech
Sun 13:54 
86-E   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Adam Polak
Sun 13:57 
87-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Maciej Jakubiec
Sun 13:58 
88-F   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Dawid Furdyna
Sun 13:59 
89-F   
Poland
Krzysztof Piech
Austria
Daniel Koman
Sun 14:05 
90-F   
Poland
Sebastian Krakowski
Poland
Marek Tomaszek
Sun 14:06 
91-G   
Poland
Piotr Twerdyk
Japan
Tomek Piętka
Sun 14:16 
92-G   
Poland
Stanisław Chaba
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 14:18 
93-G   
Poland
Adrian Stachoń
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 14:22 
94-H   
Poland
Daniel Maciol
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Sun 14:24 
95-H   
Poland
Andrzej Janoska
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 14:25 
96-H   
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sun 14:27 

Round 5

Race to 4
97-A   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
Piotr Dzikołowski
Sun 14:32 
98-A   
Antarctica
Aleksander Bartoszek
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 14:39 
99-A   
Poland
Bartek Smolana
Poland
Sebastian Zawada
Sun 14:39 
100-B   
Poland
Arek Macioł
Poland
Paweł Balon
Sun 14:46 
101-B   
Jakub Sojka
Poland
10 Jan Kopanski
Sun 14:41 
102-B   
Poland
04 Krzysztof Wilczek
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 14:41 
103-C   
Poland
Osoroo Enkhbayar
Australia
Maciej Ociepka
Sun 14:51 
104-C   
Poland
17 Jan Adamus
Poland
Tomasz Pietras
Sun 14:55 
105-C   
Poland
Roman Płucienniczak
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 14:55 
106-D   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 15:22 
107-D   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 14:55 
108-D   
Poland
05 Eugeniusz Kopiec
Poland
15 Ryszard Tarnawski
Sun 15:04 
109-E   
Poland
Pawel Blachowski
Poland
Adam Polak
Sun 15:15 
110-E   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Maciej Jakubiec
Sun 15:02 
111-E   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 15:05 
112-F   
Poland
Gabriel Muzolf
Austria
Daniel Koman
Sun 15:09 
113-F   
Poland
Dawid Furdyna
Poland
Marek Tomaszek
Sun 15:12 
114-F   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Sebastian Krakowski
Sun 15:14 
115-G   
Poland
Piotr Twerdyk
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 15:25 
116-G   
Japan
Tomek Piętka
Poland
23 Stanisław Wisełka
Sun 15:26 
117-G   
Poland
Stanisław Chaba
Poland
Adrian Stachoń
Sun 15:31 
118-H   
Poland
Daniel Maciol
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 15:32 
119-H   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sun 15:38 
120-H   
Poland
Andrzej Janoska
Poland
13 Krzysztof Koźmiński
Sun 15:40 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment