Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 16, 2020

Hyllestad rekruttserie h20 - 2/15

7-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Benjamin Herland Aralden
5 (5/0) 43 (25/18)
58%
550
2 Bendik 6. klasse
6 (5/1) 50 (29/21)
58%
480
3 Gabriel Ø. Ulvik
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
420
3 Henrik Nødset
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 40 (21/19)
53%
420
5 Liam Milde
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
370
5 Adrian Forthun Lekva
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
370
5 Kristian 6. klasse
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
370
5 Elias Horne
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
370
9 Jens Øvrestrand Rysjedal
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
330
Show more
9 Jostein Fludal
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
330
9 Eric Milde
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
330
9 Marius Løvø Amundsen
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
330
13 Stian 6. klasse
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
330
13 Lukas 6. klasse
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
330
13 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
330
13 Torkel Sjølingstad
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
330
17 Dana Mirzai
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
300
17 Sigve Dale
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
300
Starts Sep 16, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Runde 2 av 15.

"Vi prøver til med ein ny runde av rekruttserie. Denne gongen over 15 rundar, der 12 er teljande.

Vi startar med å vaske hendene når vi kjem, så skal alle skrive seg inn boka slik at smittesporing blir lettare viss vi skulle få smitte blant oss. Alle må halde dei generelle smittevernreglane. Ta gjerne ein kikk på idretten sin rettleiar: https://www.idrettsforbundet.no/tema/koronavirus/artikler/nifs-anbefaling-til-utovelse-av-idrettsaktivitet2/

Vi satsar på at dette går bra, og at vi kan kåre topp tre samanlagt etter 15 rundar. Her blir det enkel premiering.

Vi kjem til å streame bord nr. 4, dersom nokon vil reservere seg mot det, så gi beskjed til TL. Streamen går live, og kan sjåast på vår youtubekanal (gå gjerne inn og abboner): https://www.youtube.com/channel/UClEgJ43Vsau3ydnViozez6w

Vel møtt!"

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Jens Øvrestrand Rysjedal
3
Norway
Bendik 6. klasse
3
Wed 18:06  Table 1
2   
Norway
Adrian Forthun Lekva
Walk Over
 
3   
Walk Over
Norway
Henrik Nødset
 
4   
Norway
Liam Milde
Walk Over
 
5   
Walk Over
Norway
Benjamin Herland Aralden
 
6   
Norway
Jostein Fludal
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Martin Hatløy Engdal
 
8   
Norway
Dana Mirzai
1
Norway
Elias Horne
3
Wed 18:06  Table 2

Winner round 1

Race to 5
9   
Norway
Torkel Sjølingstad
3
Norway
Bendik 6. klasse
3
Wed 18:29  Table 3
10   
Norway
Adrian Forthun Lekva
2
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 18:07  Table 4
11   
Norway
Kristian 6. klasse
2
Norway
Henrik Nødset
2
Wed 18:08  Table 5
12   
Norway
Liam Milde
3
Norway
Stian 6. klasse
2
Wed 18:08  Table 6
13   
Norway
Eric Milde
2
Norway
Benjamin Herland Aralden
1
Wed 18:08  Table 7
14   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Lukas 6. klasse
3
Wed 18:09  Table 8
15   
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Wed 18:09  Table 3
16   
Norway
Elias Horne
3
Norway
Sigve Dale
1
Wed 18:25  Table 2

Loser round 1

Race to 5
17   
Norway
Jens Øvrestrand Rysjedal
3
Norway
Sigve Dale
1
Wed 18:36  Table 2
18   
Walk Over
Norway
Martin Hatløy Engdal
 
19   
Walk Over
Norway
Lukas 6. klasse
 
20   
Walk Over
Norway
Eric Milde
 
21   
Walk Over
Norway
Stian 6. klasse
 
22   
Walk Over
Norway
Henrik Nødset
 
23   
Walk Over
Norway
Adrian Forthun Lekva
 
24   
Norway
Dana Mirzai
1
Norway
Torkel Sjølingstad
3
Wed 18:55  Table 1

Loser round 2

Race to 5
25   
Norway
Jens Øvrestrand Rysjedal
3
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Wed 18:48  Table 2
26   
Norway
Lukas 6. klasse
3
Norway
Eric Milde
2
Wed 18:41  Table 7
27   
Norway
Stian 6. klasse
2
Norway
Henrik Nødset
2
Wed 18:31  Table 1
28   
Norway
Adrian Forthun Lekva
2
Norway
Torkel Sjølingstad
3
Wed 19:07  Table 1

Winners qualification

Race to 5
29   
Norway
Bendik 6. klasse
3
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 18:56  Table 3
30   
Norway
Kristian 6. klasse
2
Norway
Liam Milde
3
Wed 18:32  Table 6
31   
Norway
Benjamin Herland Aralden
1
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 18:41  Table 4
32   
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Norway
Elias Horne
3
Wed 18:43  Table 5

Losers qualification

Race to 5
33   
Norway
Jens Øvrestrand Rysjedal
3
Norway
Kristian 6. klasse
2
Wed 19:09  Table 2
34   
Norway
Eric Milde
2
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 19:17  Table 3
35   
Norway
Henrik Nødset
2
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 18:57  Table 5
36   
Norway
Adrian Forthun Lekva
2
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 19:26  Table 1

Quarter final

Race to 5
37   
Norway
Bendik 6. klasse
3
Norway
Adrian Forthun Lekva
2
Wed 19:53  Table 1
38   
Norway
Liam Milde
3
Norway
Henrik Nødset
2
Wed 19:54  Table 2
39   
Norway
Benjamin Herland Aralden
1
Norway
Kristian 6. klasse
2
Wed 19:54  Table 3
40   
Norway
Elias Horne
3
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 19:54  Table 4

Semi final

Race to 5
41   
Norway
Bendik 6. klasse
3
Norway
Henrik Nødset
2
Wed 20:34  Table 1
42   
Norway
Benjamin Herland Aralden
1
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 20:24  Table 2

Final

Race to 5
43   
Norway
Bendik 6. klasse
3
Norway
Benjamin Herland Aralden
1
Wed 20:51  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment