Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 16, 2019

Hyllestad rekruttserie h19 -7/16

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Emil Solheim
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 39 (25/14)
64%
100
2 Sigve Dale
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 48 (25/23)
52%
87
3 Sivert Offerdal
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
74
3 Benjamin Herland Aralden
4 (3/1) 31 (18/13)
58%
74
5 Jardar Kjos
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
61
5 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 30 (15/15)
50%
61
5 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 41 (22/19)
54%
61
5 Adrian Forthun Lekva
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
61
9 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
49
Show more
9 Håvard B Tonning
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
49
9 Morten Askvik
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
49
9 Gabriel Ø. Ulvik
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
49
9 Jostein Fludal
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
49
9 Michael F Olderøy
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
49
9 Simen Solheim
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
49
9 lukas aven
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
49
17 Robin Boge Skaar
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
29
17 Aron Pedersen Johannessen
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
29
17 Marius Løvø Amundsen
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
29
Starts Oct 16, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings Ranking Hyllestad rekruttserie h19
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780), Tommy Wolff (tommywolff1@hotmail.com) and Rudi Andre Wolff (rudiwo1983@gmail.com, +4791992124)
More info
Rekruttserien er for nye og for dei som spelar i 2. divisjon. Det er lov å spørje kvarandre om hjelp og vi ser på turneringane som trening!

Vi vekslar mellom 7 ball, 8 ball (med 9 kuler) og 9 ball.

Det er gratis å vere med for alle som er medlem av HIL og som har betalt treningspengar for biljard. For andre kostar det 100 kr. pr. gong.

Velkommen til Biljarden i Hyllestad!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Emil Solheim
Walk Over
 
2   
Norway
Sivert Offerdal
2
Norway
Lance Cadurnigara
2
Wed 18:10  Table 4
3   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
lukas aven
 
5   
Norway
Benjamin Herland Aralden
Walk Over
 
6   
Walk Over
Norway
Jardar Kjos
 
7   
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Norway
Simen Solheim
3
Wed 18:22  Table 3
8   
Walk Over
Norway
Sigve Dale
 
9   
Norway
Aron Pedersen Johannessen
Walk Over
 
10   
Norway
Robin Boge Skaar
3
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 18:06  Table 1
11   
Norway
Tobias Høie
Walk Over
 
12   
Walk Over
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
 
13   
Norway
Jostein Fludal
Walk Over
 
14   
Walk Over
Norway
Morten Askvik
 
15   
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Norway
Håvard B Tonning
2
Wed 18:06  Table 2
16   
Walk Over
Norway
Marius Løvø Amundsen
 

Winners qualification

Race to 5
17   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Lance Cadurnigara
2
Wed 18:30  Table 4
18   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Norway
lukas aven
Wed 18:26  Table 7
19   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 18:26  Table 8
20   
Norway
Simen Solheim
3
Norway
Sigve Dale
2
Wed 18:06  Table 3
21   
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 18:07  Table 1
22   
Norway
Tobias Høie
0
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 18:07  Table 5
23   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Morten Askvik
2
Wed 18:07  Table 6
24   
Norway
Håvard B Tonning
2
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 18:07  Table 2

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Norway
Sivert Offerdal
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Norway
Adrian Forthun Lekva
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Robin Boge Skaar
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Norway
Martin Hatløy Engdal
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 5
33   
Norway
Sivert Offerdal
2
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 19:35  Table 2
34   
Walk Over
Norway
Morten Askvik
 
35   
Walk Over
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
 
36   
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Wed 19:19  Table 6
37   
Norway
Robin Boge Skaar
3
Norway
Sigve Dale
2
Wed 19:27  Table 1
38   
Walk Over
Norway
Jardar Kjos
 
39   
Walk Over
Norway
lukas aven
 
40   
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Norway
Lance Cadurnigara
2
  Table 4

Last sixteen

Race to 5
41   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 19:54  Table 1
42   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Norway
Lance Cadurnigara
2
Wed 19:54  Table 2
43   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
lukas aven
Wed 19:55  Table 3
44   
Norway
Simen Solheim
3
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 19:55  Table 4
45   
Norway
Lars emil Siljander
0
Norway
Morten Askvik
2
Wed 19:55  Table 5
46   
Norway
Tobias Høie
0
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 19:54  Table 6
47   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Sigve Dale
2
Wed 19:54  Table 7
48   
Norway
Håvard B Tonning
2
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Wed 19:55  Table 8

Quarter final

Race to 5
49   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Lance Cadurnigara
2
Wed 20:54  Table 2
50   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 20:34  Table 4
51   
Norway
Lars emil Siljander
0
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 20:54  Table 5
52   
Norway
Sigve Dale
2
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Wed 20:24  Table 8

Semi final

Race to 5
53   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Wed 17:34  Table 1
54   
Norway
Sivert Offerdal
2
Norway
Sigve Dale
2
Wed 17:31  Table 4

Final

Race to 5
55   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Sigve Dale
2
Wed 17:58 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment