Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 23, 2019

Hyllestad rekruttserie h19 - 8/16

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michael F Olderøy
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 28 (20/8)
71%
100
2 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 31 (16/15)
52%
87
3 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 38 (18/20)
47%
74
3 Jostein Fludal
5 (3/2) 32 (17/15)
53%
74
5 Frank Nordbø
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 34 (17/17)
50%
61
5 Gabriel Ø. Ulvik
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
61
5 Andreas Haugstad
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
61
5 Eric Milde
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
61
9 Sivert Offerdal
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
49
Show more
9 Jardar Kjos
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
49
9 Robin Boge Skaar
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
49
9 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
49
9 Emil Solheim
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 19 (9/10)
47%
49
9 Tanja Kvellestad Akse
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
49
9 Liam Milde
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
49
9 Henrik Nødset
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 13 (7/6)
54%
49
17 Dana Mirzai
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
29
17 Benjamin Herland Aralden
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
29
17 Adrian Forthun Lekva
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
29
17 Marius Løvø Amundsen
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
29
17 Stian 6. klasse
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
29
17 Lukas 6. klasse
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
29
17 Kristian 6. klasse
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
29
17 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
29
25 Morten Askvik
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
22
25 Hedda Mirzai
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
22
25 Aron Pedersen Johannessen
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
22
Starts Oct 23, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Ranking Hyllestad rekruttserie h19
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780), Rudi Andre Wolff (rudiwo1983@gmail.com, +4791992124) and Tommy Wolff (tommywolff1@hotmail.com)
More info
Rekruttserien er for nye og for dei som spelar i 2. divisjon. Det er lov å spørje kvarandre om hjelp og vi ser på turneringane som trening!

Vi vekslar mellom 7 ball, 8 ball (med 9 kuler) og 9 ball.

Det er gratis å vere med for alle som er medlem av HIL og som har betalt treningspengar for biljard. For andre kostar det 100 kr. pr. gong.

Velkommen til Biljarden i Hyllestad!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Walk Over
 
2   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 18:07  Table 2
3   
Norway
Hedda Mirzai
2
Norway
Lance Cadurnigara
2
Wed 18:07  Table 3
4   
Norway
Robin Boge Skaar
3
Norway
Tobias Høie
0
Wed 18:07  Table 4
5   
Norway
Henrik Nødset
Walk Over
 
6   
Norway
Dana Mirzai
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Wed 18:07  Table 5
7   
Norway
Kristian 6. klasse
Norway
Andreas Haugstad
3
Wed 18:07  Table 6
8   
Walk Over
Norway
Liam Milde
 
9   
Norway
Martin Hatløy Engdal
Walk Over
 
10   
Norway
Eric Milde
3
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 18:07  Table 8
11   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Wed 18:16  Table 1
12   
Norway
Morten Askvik
2
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 18:21  Table 8
13   
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 18:24  Table 6
14   
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Norway
Lukas 6. klasse
Wed 18:32  Table 2
15   
Norway
Stian 6. klasse
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 18:37  Table 3
16   
Walk Over
Norway
Lars emil Siljander
 

Winners qualification

Race to 4
17   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 18:47  Table 8
18   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Tobias Høie
0
Wed 18:48  Table 2
19   
Norway
Henrik Nødset
2
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Wed 18:53  Table 5
20   
Norway
Kristian 6. klasse
Norway
Liam Milde
3
Wed 18:44  Table 4
21   
Norway
Martin Hatløy Engdal
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 18:52  Table 6
22   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 18:53  Table 1
23   
Norway
Jardar Kjos
2
Norway
Lukas 6. klasse
Wed 18:57  Table 8
24   
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 18:56  Table 3

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Norway
Jostein Fludal
 
26   
Norway
Hedda Mirzai
2
Norway
Robin Boge Skaar
3
Wed 19:09  Table 6
27   
Walk Over
Norway
Dana Mirzai
 
28   
Norway
Andreas Haugstad
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Eric Milde
 
30   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Morten Askvik
2
Wed 19:03  Table 4
31   
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Wed 19:02  Table 7
32   
Norway
Stian 6. klasse
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
33   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 19:41  Table 3
34   
Norway
Robin Boge Skaar
3
Norway
Lukas 6. klasse
Wed 19:26  Table 5
35   
Norway
Dana Mirzai
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 19:24  Table 8
36   
Norway
Andreas Haugstad
3
Norway
Martin Hatløy Engdal
Wed 19:14  Table 5
37   
Norway
Eric Milde
3
Norway
Kristian 6. klasse
Wed 19:15  Table 6
38   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Wed 19:35  Table 4
39   
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Norway
Tobias Høie
0
Wed 19:21  Table 2
40   
Norway
Stian 6. klasse
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 19:23  Table 1

Last sixteen

Race to 4
41   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Norway
Robin Boge Skaar
3
Wed 20:03  Table 1
42   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Eric Milde
3
Wed 20:05  Table 4
43   
Norway
Henrik Nødset
2
Norway
Tobias Høie
0
Wed 20:03  Table 3
44   
Norway
Liam Milde
3
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 20:03  Table 5
45   
Norway
Sivert Offerdal
2
Norway
Andreas Haugstad
3
Wed 20:03  Table 6
46   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 20:03  Table 8
47   
Norway
Jardar Kjos
2
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Wed 20:03  Table 2
48   
Norway
Lars emil Siljander
0
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Wed 20:13  Table 6

Quarter final

Race to 4
49   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Norway
Eric Milde
3
Wed 20:22  Table 1
50   
Norway
Tobias Høie
0
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 20:32  Table 3
51   
Norway
Andreas Haugstad
3
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 20:17  Table 8
52   
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 20:55  Table 6

Semi final

Race to 4
53   
Norway
Michael Forbes Olderøy
Norway
Tobias Høie
0
Wed 17:33  Table 8
54   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 19:35 

Final

Race to 4
55   
Norway
Michael F Olderøy
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 19:17  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment