Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 9, 2019

Hyllestad rekruttserie h19 - 6/16

7-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Benjamin Herland Aralden
5 (5/0) 41 (25/16)
61%
100
2 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 40 (23/17)
58%
87
3 Gabi Nordeide Carlsen
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
74
3 Sigve Dale
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 40 (22/18)
55%
74
5 Sølve Andre Dale
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 25 (12/13)
48%
61
5 Sivert Offerdal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
61
5 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
61
5 Tarald Storemyr
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
61
9 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
49
9 Aron Pedersen Johannessen
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
49
9 Marius Løvø Amundsen
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
49
9 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
49
Starts Oct 9, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings Ranking Hyllestad rekruttserie h19
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780) and Rudi Andre Wolff (rudiwo1983@gmail.com, +4791992124)
More info
Rekruttserien er for nye og for dei som spelar i 2. divisjon. Det er lov å spørje kvarandre om hjelp og vi ser på turneringane som trening!

Vi vekslar mellom 7 ball, 8 ball (med 9 kuler) og 9 ball.

Det er gratis å vere med for alle som er medlem av HIL og som har betalt treningspengar for biljard. For andre kostar det 100 kr. pr. gong.

Velkommen til Biljarden i Hyllestad!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Marius Løvø Amundsen
Walk Over
 
2   
Norway
Sølve Andre Dale
0
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Wed 18:12  Table 1
3   
Norway
Tarald Storemyr
3
Norway
Lance Cadurnigara
2
Wed 18:12  Table 2
4   
Walk Over
Norway
Tobias Høie
 
5   
Norway
Martin Hatløy Engdal
Walk Over
 
6   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 18:12  Table 3
7   
Norway
Sigve Dale
2
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 18:12  Table 5
8   
Walk Over
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
 

Winners qualification

Race to 5
9   
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Norway
Sølve Andre Dale
0
Wed 18:58  Table 1
10   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Tobias Høie
0
Wed 18:35  Table 2
11   
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Wed 18:47  Table 3
12   
Norway
Sigve Dale
2
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Wed 18:43  Table 5

Loser round 1

Race to 5
13   
Walk Over
Norway
Aron Pedersen Johannessen
 
14   
Norway
Tarald Storemyr
Walk Over
 
15   
Walk Over
Norway
Lars emil Siljander
 
16   
Norway
Sivert Offerdal
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 5
17   
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Norway
Sigve Dale
2
Wed 19:00  Table 5
18   
Norway
Tarald Storemyr
3
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Wed 19:24  Table 3
19   
Norway
Lars emil Siljander
0
Norway
Tobias Høie
0
Wed 19:04  Table 2
20   
Norway
Sivert Offerdal
2
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 19:30  Table 1

Quarter final

Race to 5
21   
Norway
Sølve Andre Dale
0
Norway
Sigve Dale
2
Wed 19:52  Table 1
22   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 19:52  Table 2
23   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Tarald Storemyr
3
Wed 19:52  Table 3
24   
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 19:52  Table 5

Semi final

Race to 5
25   
Norway
Sigve Dale
2
Norway
Lance Cadurnigara
2
  Table 2
26   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Wed 20:06  Table 3

Final

Race to 5
27   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Wed 17:43  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment