Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25, 2019

Hyllestad rekruttserie h19 - 4/16

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Benjamin Herland Aralden
5 (5/0) 41 (25/16)
61%
100
2 Jostein Fludal
6 (5/1) 46 (28/18)
61%
87
3 Sivert Offerdal
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 41 (20/21)
49%
74
3 Tarald Storemyr
5 (3/2) 40 (22/18)
55%
74
5 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
61
5 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
61
5 Hedda Mirzai
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
61
5 Frank Nordbø
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
61
9 Sølve Andre Dale
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
49
Show more
9 Sigve Dale
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
49
9 Håvard B Tonning
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
49
9 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
49
9 Emil Solheim
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
49
9 Henrik Nødset
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 25 (12/13)
48%
49
9 Eric Milde
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
49
9 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
49
17 Jardar Kjos
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
29
17 Robin Boge Skaar
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Liam Milde
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
29
17 Andreas Haugstad
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Adrian Forthun Lekva
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Aron Pedersen Johannessen
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
29
17 Marius Løvø Amundsen
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
29
Starts Sep 25, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings Ranking Hyllestad rekruttserie h19
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Rudi Andre Wolff (rudiwo1983@gmail.com, +4791992124)
More info
Rekruttserien er for nye og for dei som spelar i 2. divisjon. Det er lov å spørje kvarandre om hjelp og vi ser på turneringane som trening!

Vi vekslar mellom 7 ball, 8 ball (med 9 kuler) og 9 ball.

Det er gratis å vere med for alle som er medlem av HIL og som har betalt treningspengar for biljard. For andre kostar det 100 kr. pr. gong.

Velkommen til Biljarden i Hyllestad!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Adrian Forthun Lekva
Walk Over
 
2   
Norway
Sigve Dale
2
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 18:08  Table 1
3   
Norway
Lance Cadurnigara
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Jardar Kjos
 
5   
Norway
Benjamin Herland Aralden
Walk Over
 
6   
Norway
Aron Pedersen Johannessen
3
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 18:08  Table 2
7   
Norway
Sølve Andre Dale
0
Norway
Henrik Nødset
2
Wed 18:08  Table 3
8   
Walk Over
Norway
Liam Milde
 
9   
Norway
Robin Boge Skaar
Walk Over
 
10   
Norway
Sivert Offerdal
2
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 18:08  Table 4
11   
Norway
Håvard B Tonning
2
Norway
Martin Hatløy Engdal
3
Wed 18:08  Table 6
12   
Walk Over
Norway
Tobias Høie
 
13   
Norway
Hedda Mirzai
Walk Over
 
14   
Norway
Tarald Storemyr
3
Norway
Lars emil Siljander
1
Wed 18:08  Table 7
15   
Norway
Eric Milde
3
Norway
Emil Solheim
1
Wed 18:08  Table 8
16   
Walk Over
Norway
Andreas Haugstad
 

Winners qualification

Race to 5
17   
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 18:43  Table 1
18   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 18:34  Table 5
19   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Aron Pedersen Johannessen
3
Wed 18:42  Table 2
20   
Norway
Henrik Nødset
2
Norway
Liam Milde
3
Wed 18:52  Table 3
21   
Norway
Robin Boge Skaar
3
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 18:49  Table 4
22   
Norway
Martin Hatløy Engdal
3
Norway
Tobias Høie
1
Wed 18:49  Table 6
23   
Norway
Hedda Mirzai
2
Norway
Tarald Storemyr
3
Wed 18:59  Table 7
24   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Andreas Haugstad
3
Wed 18:50  Table 8

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Norway
Sigve Dale
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Norway
Marius Løvø Amundsen
 
28   
Norway
Sølve Andre Dale
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Sivert Offerdal
 
30   
Norway
Håvard B Tonning
Walk Over
 
31   
Walk Over
Norway
Lars emil Siljander
 
32   
Norway
Eric Milde
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 5
33   
Norway
Sigve Dale
2
Norway
Andreas Haugstad
3
Wed 19:15  Table 8
34   
Walk Over
Norway
Tarald Storemyr
 
35   
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Norway
Martin Hatløy Engdal
3
Wed 19:31  Table 3
36   
Norway
Sølve Andre Dale
0
Norway
Robin Boge Skaar
3
Wed 19:06  Table 4
37   
Norway
Sivert Offerdal
2
Norway
Liam Milde
3
Wed 19:32  Table 4
38   
Norway
Håvard B Tonning
2
Norway
Aron Pedersen Johannessen
3
Wed 19:09  Table 2
39   
Norway
Lars emil Siljander
1
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 19:10  Table 5
40   
Norway
Eric Milde
3
Norway
Adrian Forthun Lekva
3
Wed 19:17  Table 1

Last sixteen

Race to 5
41   
Norway
Frank Nordbø
2
Norway
Sigve Dale
2
Wed 20:01  Table 1
42   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Tarald Storemyr
3
Wed 20:01  Table 2
43   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Håvard B Tonning
2
Wed 20:01  Table 3
44   
Norway
Henrik Nødset
2
Norway
Lars emil Siljander
1
Wed 20:01  Table 4
45   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Sølve Andre Dale
0
Wed 20:01  Table 5
46   
Norway
Tobias Høie
1
Norway
Eric Milde
3
Wed 20:01  Table 6
47   
Norway
Hedda Mirzai
2
Norway
Martin Hatløy Engdal
3
Wed 20:01  Table 7
48   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 20:01  Table 8

Quarter final

Race to 5
49   
Norway
Frank Nordbø
2
Norway
Tarald Storemyr
3
Wed 20:39  Table 1
50   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Lars emil Siljander
1
Wed 20:33  Table 4
51   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Tobias Høie
1
Wed 20:30  Table 6
52   
Norway
Hedda Mirzai
2
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 20:39  Table 3

Semi final

Race to 5
53   
Norway
Tarald Storemyr
3
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Wed 17:46  Table 4
54   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 17:39  Table 2

Final

Race to 5
55   
Norway
Benjamin Herland Aralden
2
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 19:23  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment