Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 6, 2019

Hyllestad rekruttserie h19 - 10/16

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Benjamin Herland Aralden
6 (6/0) 50 (30/20)
60%
100
2 Emil Solheim
Hyllestad IL, BG
7 (5/2) 58 (30/28)
52%
87
3 daniel hatlem
6 (4/2) 48 (27/21)
56%
74
3 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 41 (24/17)
59%
74
5 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 35 (19/16)
54%
61
5 Håvard B Tonning
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
61
5 Tanja Kvellestad Akse
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 40 (22/18)
55%
61
5 Jostein Fludal
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
61
9 Sivert Offerdal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
49
Show more
9 Jardar Kjos
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
49
9 Sigve Dale
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
49
9 Robin Boge Skaar
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
49
9 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
49
9 Hedda Mirzai
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 23 (12/11)
52%
49
9 Frank Nordbø
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
49
9 Michael F Olderøy
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 25 (12/13)
48%
49
17 Gabi Nordeide Carlsen
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
29
17 Gabriel Ø. Ulvik
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
29
17 Aron Pedersen Johannessen
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
29
17 Marius Løvø Amundsen
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
29
17 Stian 6. klasse
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
29
17 Kristian 6. klasse
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Malin 6. klasse
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
29
17 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
29
25 Elin Julie Giil
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
22
25 Liam Milde
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
22
25 Andreas Haugstad
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
22
25 Henrik Nødset
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
22
25 Eric Milde
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
22
25 Lukas 6. klasse
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
22
25 Elias 6. klasse
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
22
Starts Nov 6, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (31 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings Ranking Hyllestad rekruttserie h19
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Rudi Andre Wolff (rudiwo1983@gmail.com, +4791992124) and Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Rekruttserien er for nye og for dei som spelar i 2. divisjon. Det er lov å spørje kvarandre om hjelp og vi ser på turneringane som trening!

Vi vekslar mellom 7 ball, 8 ball (med 9 kuler) og 9 ball.

Det er gratis å vere med for alle som er medlem av HIL og som har betalt treningspengar for biljard. For andre kostar det 100 kr. pr. gong.

Velkommen til Biljarden i Hyllestad!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Håvard B Tonning
Walk Over
 
2   
Norway
Kristian 6. klasse
3
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 18:01  Table 1
3   
Norway
Frank Nordbø
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 18:01  Table 2
4   
Norway
Henrik Nødset
2
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 18:01  Table 3
5   
Norway
Jardar Kjos
2
Norway
Elias 6. klasse
Wed 18:01  Table 4
6   
Norway
Tobias Høie
0
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Wed 18:01  Table 5
7   
Norway
Andreas Haugstad
3
Norway
daniel hatlem
3
Wed 18:01  Table 6
8   
Norway
Stian 6. klasse
Norway
Hedda Mirzai
2
Wed 18:33  Table 4
9   
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Norway
Sigve Dale
2
Wed 18:35  Table 3
10   
Norway
Lukas 6. klasse
3
Norway
Benjamin Herland Aralden
Wed 18:01  Table 7
11   
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Norway
Jostein Fludal
2
  Table 8
12   
Norway
Liam Milde
3
Norway
Emil Solheim
1
  Table 8
13   
Norway
Eric Milde
2
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
  Table 7
14   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Robin Boge Skaar
3
  Table 5
15   
Norway
Malin 6. klasse
3
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Wed 18:02  Table 1
16   
Norway
Elin Julie Giil
Norway
Michael F Olderøy
2
Wed 18:45  Table 2

Winners qualification

Race to 5
17   
Norway
Håvard B Tonning
2
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 19:05  Table 5
18   
Norway
Lars emil Siljander
0
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 19:05  Table 6
19   
Norway
Jardar Kjos
2
Norway
Tobias Høie
0
Wed 19:05  Table 8
20   
Norway
daniel hatlem
3
Norway
Hedda Mirzai
2
Wed 19:05  Table 4
21   
Norway
Sigve Dale
2
Norway
Benjamin Herland Aralden
Wed 19:09  Table 3
22   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Emil Solheim
1
Wed 19:21  Table 1
23   
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Norway
Lance Cadurnigara
2
Wed 19:22  Table 7
24   
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Norway
Michael F Olderøy
2
Wed 19:30  Table 2

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Norway
Kristian 6. klasse
 
26   
Norway
Frank Nordbø
2
Norway
Henrik Nødset
2
Wed 19:32  Table 3
27   
Norway
Elias 6. klasse
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Wed 19:32  Table 6
28   
Norway
Andreas Haugstad
3
Norway
Stian 6. klasse
  Table 1
29   
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Norway
Lukas 6. klasse
3
  Table 7
30   
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Norway
Liam Milde
3
Wed 19:42  Table 5
31   
Norway
Eric Milde
2
Norway
Robin Boge Skaar
3
Wed 19:45  Table 8
32   
Norway
Malin 6. klasse
3
Norway
Elin Julie Giil
  Table 4

Losers qualification

Race to 5
33   
Norway
Kristian 6. klasse
3
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Wed 20:38  Table 8
34   
Norway
Frank Nordbø
2
Norway
Aron Pedersen Johannessen
2
Wed 20:13  Table 3
35   
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
3
Norway
Emil Solheim
1
Wed 19:55  Table 6
36   
Norway
Stian 6. klasse
Norway
Sigve Dale
2
Wed 20:30  Table 1
37   
Norway
Gabriel Ø. Ulvik
2
Norway
daniel hatlem
3
Wed 20:31  Table 7
38   
Norway
Martin Hatløy Engdal
2
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 20:13  Table 5
39   
Norway
Robin Boge Skaar
3
Norway
Marius Løvø Amundsen
3
Wed 19:58  Table 8
40   
Norway
Malin 6. klasse
3
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 20:29  Table 4

Last sixteen

Race to 5
41   
Norway
Håvard B Tonning
2
Norway
Frank Nordbø
2
Wed 20:59  Table 3
42   
Norway
Lars emil Siljander
0
Norway
Robin Boge Skaar
3
Wed 20:49  Table 5
43   
Norway
Tobias Høie
0
Norway
Sivert Offerdal
2
Wed 17:04  Table 4
44   
Norway
Hedda Mirzai
2
Norway
Emil Solheim
1
Wed 20:59  Table 1
45   
Norway
Benjamin Herland Aralden
Norway
Jardar Kjos
2
Wed 17:16  Table 1
46   
Norway
Jostein Fludal
2
Norway
Sigve Dale
2
Wed 20:57  Table 6
47   
Norway
Lance Cadurnigara
2
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Wed 17:16  Table 2
48   
Norway
Michael F Olderøy
2
Norway
daniel hatlem
3
Wed 21:16 

Quarter final

Race to 5
49   
Norway
Håvard B Tonning
2
Norway
Lars emil Siljander
0
Wed 17:44  Table 3
50   
Norway
Tobias Høie
0
Norway
Emil Solheim
1
Wed 17:45  Table 4
51   
Norway
Benjamin Herland Aralden
Norway
Jostein Fludal
2
Wed 17:42  Table 1
52   
Norway
Tanja Kvellestad Akse
2
Norway
daniel hatlem
3
Wed 17:45  Table 2

Semi final

Race to 5
53   
Norway
Lars emil Siljander
0
Norway
Emil Solheim
1
Wed 20:17  Table 7
54   
Norway
Benjamin Herland Aralden
Norway
daniel hatlem
3
Wed 20:17  Table 5

Final

Race to 5
55   
Norway
Emil Solheim
1
Norway
Benjamin Herland Aralden
Wed 17:36  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment