Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 3, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hassan Osman
5 (5/0) 20 (17/3)
85%
50
2 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
35
3 Adam Kiernicki
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
25
3 Jordy van Tiel
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
25
5 Mario Martokarijo
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
20
5 Binh Le
3 (2/1) 16 (8/8)
50%
20
7 Marco Zaal
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
20
7 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
20
Entry deadline Feb 3, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts Feb 3, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus Ranking 2021-2022 - continuation
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hassan Osman 3 3 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 3
2 Patrick Berkenpas 3 2 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Mario Martokarijo 3 1 0 2 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
4 Chris Pronk 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kiernicki 3 2 0 1 11 5 6 1 0 0 0.688 2
2 Jordy van Tiel 3 2 0 1 11 10 1 0 0 0 0.524 2
3 Binh Le 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Marco Zaal 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:02  Table 25
2-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:02  Table 24
3-B   
Netherlands
Jordy van Tiel
Poland
Adam Kiernicki
Thu 20:02  Table 23
4-B   
Netherlands
Marco Zaal
Vietnam
Binh Le
Thu 20:02  Table 22

Round 2

Race to 4
5-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:53  Table 22
6-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:53  Table 25
7-B   
Netherlands
Jordy van Tiel
Vietnam
Binh Le
Thu 20:53  Table 23
8-B   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:53  Table 24

Round 3

Race to 4
9-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 21:28  Table 22
10-A   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:27  Table 25
11-B   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Marco Zaal
Thu 22:07  Table 22
12-B   
Vietnam
Binh Le
Poland
Adam Kiernicki
R1
Thu 22:08  Table 24

Semi final

Race to 4
13   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 22:40  Table 24
14   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Poland
Adam Kiernicki
Thu 22:40  Table 25

Final

Race to 1
15   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 23:17  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants