Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 5, 2021

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (5/0) 25 (19/6)
76%
50
2 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 24 (17/7)
71%
35
3 Geordie Sahilatua
5 (3/2) 24 (13/11)
54%
25
3 Georgel Anghel
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
25
5 Hoa Nguyen
3 (2/1) 16 (10/6)
63%
20
5 John Koot
Pool West 2
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
20
5 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (1/1) 10 (4/6)
40%
20
5 Maiwand Hafiz
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
20
9 Patrick Lie Kiauw
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Mario Martokarijo
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
15
9 David van der Velde
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
15
9 Mitchell Lems
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
15
13 Marco Zaal
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Phil Mirontoneng
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
13 Jeffrey Johannis
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
Entry deadline Aug 5, 2021, 7:55 PM (local time)
Starts Aug 5, 2021, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus ranking ( continuation from H2 2020 )
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Walk Over
Walk Over
 
2   
Netherlands
Mitchell Lems
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
John Koot
 
4   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Walk Over
 
5   
Walk Over
Romania
Georgel Anghel
 
6   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
 
8   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 3
9   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Walk Over
 
10   
Netherlands
Mitchell Lems
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:00  Table 25
11   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
John Koot
Thu 20:00  Table 24
12   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:00  Table 23
13   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:00  Table 22
14   
Netherlands
Chris Pronk
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 20:00  Table 21
15   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 20:01  Table 20
16   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:00  Table 19

Loser round 1

Race to 4
17   
Walk Over
Netherlands
Jeffrey Johannis
 
18   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
 
19   
Walk Over
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
 
20   
Walk Over
Netherlands
Maiwand Hafiz
 
21   
Walk Over
Netherlands
Marco Zaal
 
22   
Walk Over
Netherlands
John Koot
 
23   
Walk Over
Netherlands
David van der Velde
 
24   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
25   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 20:36  Table 20
26   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Maiwand Hafiz
Thu 20:35  Table 21
27   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
John Koot
Thu 20:27  Table 23
28   
Netherlands
David van der Velde
Walk Over
 

Winners qualification

Race to 4
29   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Mitchell Lems
Thu 20:23  Table 25
30   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:27  Table 22
31   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:25  Table 23
32   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:36  Table 24

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 21:02  Table 25
34   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Mitchell Lems
Thu 21:14  Table 22
35   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:13  Table 23
36   
Netherlands
David van der Velde
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:13  Table 24

Quarter final

Race to 4
37   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 21:58  Table 25
38   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Maiwand Hafiz
Thu 21:58  Table 24
39   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
John Koot
Thu 21:58  Table 23
40   
Vietnam
Hoa Nguyen
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:58  Table 22

Semi final

Race to 4
41   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 22:36  Table 24
42   
Netherlands
Chris Pronk
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:38  Table 25

Final

Race to 4
43   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:11  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants