Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 20, 2020

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Arthur d0lkens
5 (5/0) 27 (19/8)
70%
50
2 Anna Huang
5 (4/1) 28 (17/11)
61%
35
3 Elroy Janssen
6 (4/2) 34 (21/13)
62%
25
3 Dennis Andrade
6 (4/2) 32 (18/14)
56%
25
5 Richard Rick Mookhoek
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
20
5 Peter Den Reijer
4 (2/2) 21 (13/8)
62%
20
7 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
20
7 Sekandar Atmar
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
20
9 Marco Zaal
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
15
9 Pieter Barendregt
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Raymond Houtenbrink
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
15
13 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
15
13 Maiwand Hafiz
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
13 Youri Ouwerkerk
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
13 John Sambo
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
15
Entry deadline Feb 20, 2020, 8:10 PM (local time)
Starts Feb 20, 2020, 8:15 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking H1-2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking. ( nieuwe ranking start januari 2020 )

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Netherlands
Maiwand Hafiz
Thu 20:36  Table 25
2   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Anna Huang
Thu 20:36  Table 24
3   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Thu 20:36  Table 23
4   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:36  Table 22
5   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Dennis Andrade
Thu 20:36  Table 21
6   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Thu 20:36  Table 20
7   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 20:36  Table 19
8   
Netherlands
John Sambo
Netherlands
Arthur d0lkens
Thu 20:36  Table 18

Winner round 1

Race to 4
9   
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Netherlands
Anna Huang
Thu 21:10  Table 25
10   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:44  Table 20
11   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 20:54  Table 19
12   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Arthur d0lkens
Thu 20:51  Table 21

Loser round 1

Race to 4
13   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Awin Sewgobind
Thu 21:10  Table 24
14   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Thu 20:44  Table 23
15   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Thu 20:54  Table 18
16   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
John Sambo
Thu 20:53  Table 22

Loser round 2

Race to 4
17   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 21:46  Table 25
18   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Dennis Andrade
Thu 21:26  Table 22
19   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Marco Zaal
Thu 21:36  Table 23
20   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Thu 21:47  Table 24

Winners qualification

Race to 4
21   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 21:47  Table 20
22   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Arthur d0lkens
Thu 21:40  Table 21

Loser round 3

Race to 4
23   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Dennis Andrade
Thu 22:30  Table 25
24   
Netherlands
Sekandar Atmar
Suriname
Elroy Janssen
Thu 22:30  Table 24

Losers qualification

Race to 4
25   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 23:11  Table 25
26   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 23:04  Table 24

Semi final

Race to 4
27   
Netherlands
Anna Huang
Suriname
Elroy Janssen
Thu 23:54  Table 25
28   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Dennis Andrade
Thu 23:54  Table 24

Final

Race to 3
29   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Arthur d0lkens
Fri 00:36  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment