Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 30, 2020

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
5 (5/0) 26 (21/5)
81%
50
2 Mario Martokarijo
6 (4/2) 35 (18/17)
51%
35
3 Aris Çakiris
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
25
3 Zumfer Benquku
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
25
5 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
20
5 Richard Rick Mookhoek
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
20
5 Hassan Osman
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
20
5 Peter Den Reijer
4 (2/2) 21 (13/8)
62%
20
9 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
9 Dennis Andrade
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Sean R
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
15
9 Jeroen Bernoster
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
15
13 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
13 Sekandar Atmar
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
15
13 Maiwand Hafiz
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
15
Entry deadline Jan 30, 2020, 7:59 PM (local time)
Starts Jan 30, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking H1-2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking. ( nieuwe ranking start januari 2020 )

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Turkey
Aris Çakiris
Walk Over
 
2   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 20:05  Table 23
3   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:05  Table 24
4   
Netherlands
Sekandar Atmar
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:05  Table 22
5   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Kosovo
Zumfer Benquku
Thu 20:05  Table 21
6   
Netherlands
Dennis Andrade
Ireland
Sean R
Thu 20:05  Table 20
7   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Maiwand Hafiz
Thu 20:05  Table 19
8   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:05  Table 25

Winners qualification

Race to 4
9   
Turkey
Aris Çakiris
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 20:47  Table 22
10   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:49  Table 25
11   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Dennis Andrade
Thu 20:39  Table 20
12   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:49  Table 24

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Netherlands
Liesbeth Wiersma
 
14   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Sekandar Atmar
Thu 20:53  Table 19
15   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Ireland
Sean R
Thu 20:39  Table 21
16   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:54  Table 23

Losers qualification

Race to 4
17   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 21:24  Table 24
18   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Dennis Andrade
Thu 21:18  Table 19
19   
Ireland
Sean R
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:17  Table 25
20   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 21:31  Table 22

Quarter final

Race to 4
21   
Turkey
Aris Çakiris
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 22:09  Table 23
22   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 22:09  Table 25
23   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 22:09  Table 22
24   
Netherlands
Chris Pronk
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:09  Table 24

Semi final

Race to 4
25   
Turkey
Aris Çakiris
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 23:02  Table 25
26   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:02  Table 24

Final

Race to 5
27   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:37  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment