Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 28, 2019

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hassan Osman
5 (5/0) 28 (20/8)
71%
50
2 Brian Tamin
4 (3/1) 22 (15/7)
68%
35
3 Chris Pronk
4 (3/1) 22 (15/7)
68%
25
3 Aris Çakiris
4 (3/1) 20 (14/6)
70%
25
5 Georgel Anghel
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
20
5 Richard Rick Mookhoek
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
20
5 Pieter Barendregt
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
20
5 E a Costa
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
20
9 Dirk Wiersma
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
15
9 Peter den Reijer
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
9 David van der Velde
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
9 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
13 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
Entry deadline Nov 28, 2019, 7:59 PM (local time)
Starts Nov 28, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Vanaf donderdag 29 Augustus 2019 starten wij in ons geheel vernieuwde "Poolcentrum Keus" in Spijkenisse met onze wekelijkse huistoernooien.

Deze toernooien gelden als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Chantal Kusters
Walk Over
 
2   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Turkey
Aris Cakiris
Thu 20:00  Table 25
3   
Romania
Georgel Anghel
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:00  Table 24
4   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 20:00  Table 23
5   
Netherlands
Peter den Reijer
Walk Over
 
6   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:00  Table 22
7   
Portugal
Elisio Borges Costa
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:00  Table 20
8   
Walk Over
Netherlands
Brian Tamin
 

Winners qualification

Race to 4
9   
Netherlands
Chantal Kusters
Turkey
Aris Cakiris
Thu 20:20  Table 25
10   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 20:32  Table 22
11   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:32  Table 23
12   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Brian Tamin
Thu 20:32  Table 24

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
 
14   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Thu 20:32  Table 21
15   
Walk Over
Netherlands
Dirk Wiersma
 
16   
Portugal
Elisio Borges Costa
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
17   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:57  Table 24
18   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:18  Table 24
19   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 21:03  Table 22
20   
Portugal
Elisio Borges Costa
Netherlands
Chantal Kusters
Thu 20:55  Table 25

Quarter final

Race to 4
21   
Turkey
Aris Cakiris
Portugal
Elisio Borges Costa
Thu 21:52  Table 25
22   
Sudan
Hassan Osman
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:52  Table 24
23   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 21:52  Table 23
24   
Netherlands
Brian Tamin
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 21:52  Table 22

Semi final

Race to 4
25   
Turkey
Aris Cakiris
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:38  Table 25
26   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Brian Tamin
Thu 22:38  Table 24

Final

Race to 4
27   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Brian Tamin
Thu 23:25  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment