Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 22, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
6 (6/0) 32 (24/8)
75%
50
2 Adam Kiernicki
6 (5/1) 33 (22/11)
67%
35
3 Geordie Sahilatua
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
25
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 26 (18/8)
69%
25
5 Binh Le
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
20
5 Jordy van Tiel
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
20
5 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 16 (0/16)
0%
20
5 Peter den Reijer
4 (1/3) 19 (7/12)
37%
20
Entry deadline Sep 22, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts Sep 22, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kiernicki 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Chris Pronk 3 2 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 2
3 Peter den Reijer 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
4 Patrick Kommings 3 0 0 3 0 12 -12 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 3
2 Geordie Sahilatua 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Binh Le 3 1 0 2 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
4 Jordy van Tiel 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:02  Table 25
2-A   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:02  Table 24
3-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Binh Le
Thu 20:02  Table 23
4-B   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:02  Table 22

Round 2

Race to 4
5-A   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:51  Table 25
6-A   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Kommings
Thu 20:51  Table 24
7-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:45  Table 23
8-B   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:45  Table 22

Round 3

Race to 4
9-A   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick Kommings
Thu 21:28  Table 25
10-A   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:28  Table 24
11-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 21:28  Table 23
12-B   
Netherlands
Jordy van Tiel
Vietnam
Binh Le
Thu 21:28  Table 22

Quarter final

Race to 4
13   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 22:18  Table 25
14   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 22:18  Table 24
15   
Netherlands
Chris Pronk
Vietnam
Binh Le
Thu 22:19  Table 23
16   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 22:19  Table 22

Semi final

Race to 4
17   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 23:37  Table 25
18   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 23:03  Table 24

Final

Race to 4
19   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 23:54  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants