Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 9, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
7 (7/0) 33 (28/5)
85%
50
2 Pascal de Smit
7 (5/2) 34 (21/13)
62%
35
3 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
25
3 Binh Le
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
25
5 Mario Martokarijo
4 (3/1) 24 (14/10)
58%
20
5 Geordie Sahilatua
5 (3/2) 28 (16/12)
57%
20
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
20
5 Peter den Reijer
5 (4/1) 30 (17/13)
57%
20
9 Raymond Meuldijk
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
15
9 John Koot
Pool West 2
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
15
9 Georgel Anghel
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
15
9 Arthur d0lkens
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
15
9 Anthony Martilia
4 (1/3) 21 (6/15)
29%
15
9 Rawad Kshek
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
15
9 David van der Velde
4 (0/4) 25 (9/16)
36%
15
Entry deadline Jun 9, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts Jun 9, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 2 2 0 0 8 4 4 0 0 0 0.667 2
2 John Koot 2 1 0 1 5 5 0 0 0 0 0.5 1
3 Georgel Anghel 2 0 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Binh Le 3 2 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 2
2 Pascal de Smit 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Chris Pronk 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Raymond Meuldijk 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter den Reijer 3 3 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 3
2 Geordie Sahilatua 3 2 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 2
3 Arthur d0lkens 3 1 0 2 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
4 Rawad Kshek 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 3 3 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 3
2 Patrick Berkenpas 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 2
3 Anthony Martilia 3 1 0 2 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
4 David van der Velde 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:04  Table 25
2-B   
Netherlands
Raymond Meuldijk
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:04  Table 24
3-B   
South Korea
Pascal de Smit
Vietnam
Binh Le
Thu 20:04  Table 23
4-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 20:04  Table 22
5-C   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:04  Table 21
6-D   
Netherlands
David van der Velde
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 20:04  Table 20
7-D   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Anthony Martilia
Thu 20:04  Table 19

Round 2

Race to 4
8-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:38  Table 25
9-B   
Netherlands
Raymond Meuldijk
Vietnam
Binh Le
Thu 20:40  Table 23
10-B   
Netherlands
Chris Pronk
South Korea
Pascal de Smit
Thu 20:50  Table 20
11-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:34  Table 22
12-C   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Arthur d0lkens
Thu 20:34  Table 21
13-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Anthony Martilia
Thu 20:37  Table 19
14-D   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:36  Table 24

Round 3

Race to 4
15-A   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
John Koot
Thu 21:19  Table 25
16-B   
Netherlands
Raymond Meuldijk
South Korea
Pascal de Smit
Thu 21:18  Table 21
17-B   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:17  Table 24
18-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Arthur d0lkens
Thu 21:22  Table 23
19-C   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 21:22  Table 22
20-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 21:25  Table 20
21-D   
Netherlands
Anthony Martilia
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 21:25  Table 19

Last sixteen

Race to 4
22   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Raymond Meuldijk
Thu 22:10  Table 25
23   
Romania
Georgel Anghel
South Korea
Pascal de Smit
Thu 22:10  Table 24
24   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:10  Table 23
25   
Walk Over
Vietnam
Binh Le
 
26   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
David van der Velde
Thu 22:10  Table 22
27   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 22:10  Table 21
28   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Anthony Martilia
Thu 22:10  Table 20
29   
Netherlands
Rawad Kshek
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 22:10  Table 19

Quarter final

Race to 4
30   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Korea
Pascal de Smit
Thu 22:52  Table 24
31   
Netherlands
Chris Pronk
Vietnam
Binh Le
Thu 22:58  Table 23
32   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 23:04  Table 22
33   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 22:53  Table 25

Semi final

Race to 4
34   
South Korea
Pascal de Smit
Vietnam
Binh Le
Thu 23:34  Table 25
35   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 23:30  Table 24

Final

Race to 4
36   
South Korea
Pascal de Smit
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 23:56  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants