Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 19, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
6 (6/0) 36 (24/12)
67%
50
2 Patrick Lie Kiauw
7 (5/2) 38 (25/13)
66%
35
3 Hoa Nguyen
5 (4/1) 31 (18/13)
58%
25
3 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 27 (13/14)
48%
25
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 27 (16/11)
59%
20
5 Geordie Sahilatua
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
20
5 John Koot
Pool West 2
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
20
5 Pascal de Smit
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
20
9 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
15
9 Lynn Pijpers
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
15
9 Peter den Reijer
4 (1/3) 25 (11/14)
44%
15
9 Hassan Osman
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
15
9 Rawad Kshek
4 (0/4) 24 (8/16)
33%
15
9 David van der Velde
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
15
Entry deadline May 19, 2022, 7:59 PM (local time)
Starts May 19, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pascal de Smit 2 2 0 0 8 2 6 0 0 0 0.8 2
2 Patrick Berkenpas 2 1 0 1 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
3 Dirk Wiersma 2 0 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John Koot 3 2 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 2
2 Patrick Lie Kiauw 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 2
3 Hassan Osman 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Rawad Kshek 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 3 3 0 0 12 7 5 0 0 0 0.632 3
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 2
3 Peter den Reijer 3 1 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 1
4 Lynn Pijpers 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chris Pronk 2 2 0 0 8 5 3 0 0 0 0.615 2
2 Geordie Sahilatua 2 1 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 1
3 David van der Velde 2 0 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Dirk Wiersma
South Korea
Pascal de Smit
Thu 20:04  Table 21
2-B   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 20:04  Table 25
3-B   
Netherlands
John Koot
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:04  Table 24
4-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Thu 20:04  Table 23
5-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 20:04  Table 20
6-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:04  Table 22

Round 2

Race to 4
7-A   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:45  Table 23
8-B   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:30  Table 24
9-B   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
John Koot
Thu 20:30  Table 25
10-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 20:58  Table 25
11-C   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:58  Table 24
12-D   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:24  Table 22

Round 3

Race to 4
13-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 21:29  Table 23
14-B   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
John Koot
Thu 21:00  Table 22
15-B   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 21:03  Table 21
16-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:43  Table 24
17-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Thu 21:41  Table 25
18-D   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
David van der Velde
Thu 21:04  Table 20

Last sixteen

Race to 4
19   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 22:30  Table 20
20   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 22:30  Table 21
21   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:30  Table 22
22   
Walk Over
Netherlands
John Koot
 
23   
Vietnam
Hoa Nguyen
Walk Over
 
24   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 22:30  Table 23
25   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
David van der Velde
Thu 22:32  Table 24
26   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:30  Table 25

Quarter final

Race to 4
27   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 23:09  Table 23
28   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
John Koot
Thu 23:25  Table 22
29   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 23:06  Table 25
30   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:04  Table 24

Semi final

Race to 4
31   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Patrick Berkenpas
Fri 00:03  Table 25
32   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:38  Table 24

Final

Race to 4
33   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Chris Pronk
Fri 00:17  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants