Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 28, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 9 ball ( C-toernooi )

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
7 (6/1) 36 (23/13)
64%
50
2 Patrick Lie Kiauw
6 (5/1) 30 (20/10)
67%
35
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 29 (18/11)
62%
25
3 Hassan Osman
6 (4/2) 37 (21/16)
57%
25
5 Geordie Sahilatua
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
20
5 Binh Le
4 (3/1) 26 (14/12)
54%
20
5 Peter den Reijer
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
20
5 Rawad Kshek
5 (1/4) 27 (8/19)
30%
20
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 21 (9/12)
43%
15
9 Jordy van Tiel
4 (1/3) 24 (11/13)
46%
15
9 Georgel Anghel
4 (0/4) 24 (8/16)
33%
15
9 David van der Velde
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
15
Entry deadline Apr 28, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts Apr 28, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden als ook C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chris Pronk 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Geordie Sahilatua 3 2 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 2
3 Patrick Berkenpas 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
4 Rawad Kshek 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Binh Le 3 3 0 0 12 8 4 0 0 0 0.6 3
2 Hassan Osman 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 2
3 Jordy van Tiel 3 1 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
4 Georgel Anghel 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie Kiauw 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Peter den Reijer 3 1 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 1
4 David van der Velde 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Chris Pronk
Thu 19:59  Table 25
2-A   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 19:59  Table 24
3-B   
Romania
Georgel Anghel
Vietnam
Binh Le
Thu 19:59  Table 23
4-B   
Netherlands
Jordy van Tiel
Sudan
Hassan Osman
Thu 19:59  Table 22
5-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
David van der Velde
Thu 19:59  Table 20
6-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 19:59  Table 18

Round 2

Race to 4
7-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 20:34  Table 25
8-A   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:34  Table 24
9-B   
Romania
Georgel Anghel
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:40  Table 18
10-B   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:38  Table 23
11-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 20:40  Table 22
12-C   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:40  Table 20

Round 3

Race to 4
13-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 21:10  Table 24
14-A   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:15  Table 25
15-B   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 21:35  Table 23
16-B   
Sudan
Hassan Osman
Vietnam
Binh Le
Thu 21:32  Table 24
17-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:24  Table 20
18-C   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
David van der Velde
Thu 21:18  Table 22

Last sixteen

Race to 4
19   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
20   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 22:17  Table 25
21   
Netherlands
Mario Martokarijo
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:17  Table 24
22   
Walk Over
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
23   
Vietnam
Binh Le
Walk Over
 
24   
Netherlands
David van der Velde
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:17  Table 23
25   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 22:17  Table 22
26   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
 

Quarter final

Race to 4
27   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 23:18  Table 25
28   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 22:52  Table 24
29   
Vietnam
Binh Le
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:52  Table 23
30   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 22:52  Table 22

Semi final

Race to 4
31   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 23:55  Table 25
32   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 23:32  Table 24

Final

Race to 2
33   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Fri 00:41  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants