Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 5, 2020

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 8ball ( C-toernooi )

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hassan Osman
5 (5/0) 22 (15/7)
68%
50
2 Hoa Nguyen
5 (4/1) 20 (13/7)
65%
35
3 Chris Pronk
6 (4/2) 23 (16/7)
70%
25
3 Georgel Anghel
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
25
5 Geordie Sahilatua
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
20
5 Dung Nguyen
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
20
5 Pieter Barendregt
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
20
5 Phil Mirontoneng
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
20
9 Patrick Lie-kiauw
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
Show more
9 Anna Huang
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
9 E a Costa
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Fred van Leeuwen
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
13 Marco Zaal
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Peter Den Reijer
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
15
13 Nathalie van de Vliert
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
13 Jeroen Bernoster
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
17 Dirk Wiersma
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 David van der Velde
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
Entry deadline Mar 5, 2020, 7:59 PM (local time)
Starts Mar 5, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking H1-2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking. ( nieuwe ranking start januari 2020 )

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 20:06  Table 25
2   
Netherlands
Fred van Leeuwen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
4   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Walk Over
 
5   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:06  Table 24
6   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Nathalie van de Vliert
 
8   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:06  Table 23

Winner round 1

Race to 3
9   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 20:39  Table 21
10   
Netherlands
Fred van Leeuwen
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:06  Table 22
11   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:06  Table 21
12   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Dung Nguyen
Thu 20:06  Table 18
13   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:34  Table 24
14   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:06  Table 20
15   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Thu 20:06  Table 19
16   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 21:01  Table 25

Loser round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 21:28  Table 25
18   
Walk Over
Netherlands
Nathalie van de Vliert
 
19   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 
20   
Walk Over
Netherlands
Marco Zaal
 
21   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Thu 20:47  Table 22
22   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Bernoster
 
23   
Walk Over
Netherlands
Fred van Leeuwen
 
24   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 21:28  Table 24

Loser round 2

Race to 3
25   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Thu 22:07  Table 24
26   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:59  Table 20
27   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 21:29  Table 18
28   
Netherlands
Fred van Leeuwen
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 22:10  Table 25

Winners qualification

Race to 3
29   
Vietnam
Hoa Nguyen
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:31  Table 21
30   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Dung Nguyen
Thu 21:01  Table 24
31   
Netherlands
Chris Pronk
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:07  Table 23
32   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 21:31  Table 22

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Dung Nguyen
Thu 22:49  Table 25
34   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:56  Table 23
35   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 22:18  Table 22
36   
Netherlands
Fred van Leeuwen
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:49  Table 24

Quarter final

Race to 3
37   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 23:35  Table 25
38   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Romania
Georgel Anghel
Thu 23:35  Table 24
39   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Dung Nguyen
Thu 23:35  Table 23
40   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:36  Table 22

Semi final

Race to 3
41   
Vietnam
Hoa Nguyen
Romania
Georgel Anghel
Fri 00:19  Table 25
42   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Chris Pronk
Fri 00:19  Table 24

Final

Race to 3
43   
Vietnam
Hoa Nguyen
Sudan
Hassan Osman
Fri 01:07  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment