Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 2, 2020

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 8ball ( C-toernooi )

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
5 (5/0) 18 (13/5)
72%
50
2 Chris Pronk
7 (5/2) 24 (16/8)
67%
35
3 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
4 (3/1) 15 (11/4)
73%
25
3 OC Chan
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
25
5 Raymond Kloosterman
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
20
5 John Koot
Pool West 2
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
20
5 Georgel Anghel
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
20
5 Yvo Tieleman
3 (2/1) 14 (7/7)
50%
20
9 Brian Tamin
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
Show more
9 Phil Mirontoneng
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Sohrab Atmar
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Sekandar Atmar
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
13 Dirk Wiersma
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
13 Shamier Balaydin
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 David van der Velde
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
13 Gill Taytelbaum
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Anna Anna
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Chantal Kusters
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Maiwand Hafiz
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Youri Ouwerkerk
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
Entry deadline Jan 2, 2020, 8:59 PM (local time)
Starts Jan 2, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking H1-2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking. ( nieuwe ranking start januari 2020 )

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:05  Table 25
2   
Suriname
Shamier Balaydin
Walk Over
 
3   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Maiwand Hafiz
Thu 20:05  Table 24
4   
ana ana
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Thu 20:05  Table 23
5   
Netherlands
Brian Tamin
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:05  Table 22
6   
Romania
Georgel Anghel
Walk Over
 
7   
Walk Over
China
OC Chan
 
8   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Sekandar Atmar
Thu 20:05  Table 21

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Raymond Kloosterman
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Thu 20:54  Table 22
10   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Thu 20:05  Table 20
11   
Netherlands
Yvo Tieleman
Suriname
Gill Taytelbaum
Thu 20:45  Table 20
12   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Netherlands
John Koot
Thu 20:47  Table 19
13   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Brian Tamin
Thu 20:49  Table 24
14   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:05  Table 19
15   
Netherlands
Sohrab Atmar
China
OC Chan
Thu 20:05  Table 18
16   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Chantal Kusters
Thu 20:55  Table 21

Loser round 1

Race to 3
17   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Chantal Kusters
Thu 21:39  Table 21
18   
Walk Over
Netherlands
Sohrab Atmar
 
19   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:49  Table 23
20   
Ionela Ciont
Netherlands
Brian Tamin
Thu 21:20  Table 24
21   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Thu 21:20  Table 25
22   
Walk Over
Suriname
Gill Taytelbaum
 
23   
Walk Over
Suriname
Shamier Balaydin
 
24   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Thu 21:25  Table 22

Loser round 2

Race to 3
25   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Sohrab Atmar
Thu 22:26  Table 25
26   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Brian Tamin
Thu 22:11  Table 24
27   
Netherlands
Chris Pronk
Suriname
Gill Taytelbaum
Thu 22:02  Table 23
28   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Phil Mirontoneng
Thu 21:48  Table 22

Winners qualification

Race to 3
29   
Netherlands
Raymond Kloosterman
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Thu 21:27  Table 18
30   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
John Koot
Thu 21:38  Table 20
31   
Vietnam
Hoa Nguyen
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:32  Table 23
32   
China
OC Chan
Netherlands
Sekandar Atmar
Thu 21:50  Table 25

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
John Koot
Thu 23:15  Table 25
34   
Netherlands
Brian Tamin
Netherlands
Raymond Kloosterman
Thu 22:58  Table 23
35   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Sekandar Atmar
Thu 22:58  Table 24
36   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:58  Table 22

Quarter final

Race to 3
37   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Romania
Georgel Anghel
Thu 23:58  Table 25
38   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:58  Table 24
39   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Raymond Kloosterman
Thu 23:58  Table 23
40   
China
OC Chan
Netherlands
John Koot
Thu 23:58  Table 22

Semi final

Race to 3
41   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Chris Pronk
Fri 00:39  Table 22
42   
Vietnam
Hoa Nguyen
China
OC Chan
Fri 00:41  Table 25

Final

Race to 1
43   
Netherlands
Chris Pronk
Vietnam
Hoa Nguyen
Fri 01:28 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment