Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 15, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 8ball ( C-toernooi )

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
6 (6/0) 22 (15/7)
68%
50
2 Geordie Sahilatua
7 (4/3) 26 (14/12)
54%
35
3 Georgel Anghel
6 (3/3) 23 (12/11)
52%
25
3 Peter den Reijer
5 (3/2) 13 (8/5)
62%
25
5 Binh Le
5 (3/2) 16 (7/9)
44%
20
5 John Koot
Pool West 2
4 (3/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Jordy van Tiel
5 (2/3) 17 (9/8)
53%
20
5 Anjun Chen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
20
9 Mario Martokarijo
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Marco Zaal
4 (0/4) 11 (2/9)
18%
15
9 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
15
9 Pieter Barendregt
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
15
Entry deadline Sep 15, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts Sep 15, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 spelers wordt er 1 uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 21 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John Koot 3 3 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Anjun Chen 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Jordy van Tiel 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Marco Zaal 3 0 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter den Reijer 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
2 Binh Le 3 2 0 1 4 4 0 0 0 0 0.5 2
3 Pieter Barendregt 3 1 0 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1
4 Georgel Anghel 3 1 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chris Pronk 3 3 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2
3 Geordie Sahilatua 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Patrick Kommings 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Anjun Chen
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:04  Table 18
2-A   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:04  Table 20
3-B   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 20:04  Table 22
4-B   
Netherlands
Peter den Reijer
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:04  Table 23
5-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:04  Table 24
6-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:04  Table 25

Round 2

Race to 2
7-A   
Anjun Chen
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:27  Table 18
8-A   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
John Koot
Thu 20:27  Table 20
9-B   
Vietnam
Binh Le
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:30  Table 22
10-B   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:30  Table 23
11-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:30  Table 24
12-C   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:30  Table 25

Round 3

Race to 2
13-A   
Anjun Chen
Netherlands
John Koot
Thu 20:51  Table 20
14-A   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:50  Table 18
15-B   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:06  Table 22
16-B   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 21:06  Table 23
17-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:06  Table 25
18-C   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 21:06  Table 24

Last sixteen

Race to 3
19   
Netherlands
John Koot
Walk Over
 
20   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 21:35  Table 22
21   
Netherlands
Mario Martokarijo
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:35  Table 23
22   
Walk Over
Anjun Chen
 
23   
Netherlands
Peter den Reijer
Walk Over
 
24   
Netherlands
Patrick Kommings
Vietnam
Binh Le
Thu 21:35  Table 24
25   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Marco Zaal
Thu 21:35  Table 25
26   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 

Quarter final

Race to 3
27   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 22:16  Table 22
28   
Romania
Georgel Anghel
Anjun Chen
Thu 22:18  Table 23
29   
Netherlands
Peter den Reijer
Vietnam
Binh Le
Thu 22:22  Table 24
30   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:16  Table 25

Semi final

Race to 3
31   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:58  Table 25
32   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:06  Table 24

Final

Race to 3
33   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:52  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants