Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 4, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 8ball ( C-toernooi )

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (5/0) 23 (15/8)
65%
50
2 Jordy van Tiel
6 (4/2) 21 (14/7)
67%
35
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 15 (10/5)
67%
25
3 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
25
5 Mario Martokarijo
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Geordie Sahilatua
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
20
5 Binh Le
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
20
5 Peter den Reijer
3 (2/1) 9 (6/3)
67%
20
9 Ricardo Agapito
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Arthur d0lkens
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
9 Rawad Kshek
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
9 David van der Velde
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
13 Dustin van Eijk
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 André Pedroso
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
Entry deadline Aug 4, 2022, 8:15 PM (local time)
Starts Aug 4, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (15 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 spelers wordt er 1 uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 21 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Patrick Kommings
Walk Over
 
2   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:13  Table 25
3   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:13  Table 24
4   
Netherlands
Dustin van Eijk
Portugal
Ricardo Agapito
Thu 20:13  Table 23
5   
Portugal
André Pedroso
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:14  Table 22
6   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:14  Table 20
7   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Arthur d0lkens
Thu 20:14  Table 19
8   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:14  Table 18

Winners qualification

Race to 3
9   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:50  Table 22
10   
Netherlands
Chris Pronk
Portugal
Ricardo Agapito
Thu 20:52  Table 25
11   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:50  Table 24
12   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:06  Table 20

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
David van der Velde
 
14   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Dustin van Eijk
Thu 20:44  Table 23
15   
Portugal
André Pedroso
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:52  Table 18
16   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 21:06  Table 19

Losers qualification

Race to 3
17   
Netherlands
David van der Velde
Vietnam
Binh Le
Thu 21:51  Table 25
18   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 21:52  Table 24
19   
Netherlands
Jordy van Tiel
Portugal
Ricardo Agapito
Thu 21:34  Table 23
20   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Patrick Kommings
Thu 21:34  Table 22

Quarter final

Race to 3
21   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Binh Le
Thu 22:35  Table 25
22   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 22:35  Table 24
23   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Kommings
Thu 22:35  Table 23
24   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 22:35  Table 22

Semi final

Race to 3
25   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:23  Table 25
26   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 23:22  Table 24

Final

Race to 3
27   
Netherlands
Patrick Berkenpas
R1
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 23:57  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants