Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 21, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 8ball ( C-toernooi )

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Geordie Sahilatua
6 (3/3) 27 (15/12)
56%
50
2 Peter den Reijer
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
35
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 24 (12/12)
50%
25
3 Pascal de Smit
4 (3/1) 17 (9/8)
53%
25
5 Patrick Lie Kiauw
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
20
5 Jordy van Tiel
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
20
5 Georgel Anghel
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
20
5 Vincent De Vette
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
20
Entry deadline Apr 21, 2022, 8:05 PM (local time)
Starts Apr 21, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 spelers wordt er 1 uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 21 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pascal de Smit 3 3 0 0 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Chris Pronk 3 2 0 1 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Jordy van Tiel 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
4 Geordie Sahilatua 3 0 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie Kiauw 2 1 0 1 5 3 2 1 0 0 0.625 1
2 Peter den Reijer 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1
3 Georgel Anghel 2 1 0 1 3 5 -2 0 0 0 0.375 1
4 Vincent De Vette 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Geordie Sahilatua
South Korea
Pascal de Smit
Thu 20:59  Table 22
2-A   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:06  Table 25
3-B   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Vincent De Vette
Thu 20:12  Table 23
4-B   
Netherlands
Peter den Reijer
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:06  Table 24

Round 2

Race to 3
5-A   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 21:10  Table 25
6-A   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:10  Table 22
7-B   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
R1
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:48  Table 24
8-B   
Netherlands
Vincent De Vette
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:50  Table 22

Round 3

Race to 3
9-A   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:52  Table 25
10-A   
Netherlands
Jordy van Tiel
South Korea
Pascal de Smit
Thu 21:52  Table 24
11-B   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:13  Table 24
12-B   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Vincent De Vette
Thu 21:46  Table 25

Quarter final

Race to 3
13   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Vincent De Vette
 
14   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 22:45  Table 25
15   
Netherlands
Chris Pronk
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:45  Table 24
16   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 22:45  Table 22

Semi final

Race to 3
17   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 23:41  Table 25
18   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 23:14  Table 24

Final

Race to 3
19   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Geordie Sahilatua
Fri 00:07  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants