Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 31, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 8ball ( C-toernooi )

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Peter den Reijer
5 (5/0) 21 (15/6)
71%
50
2 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
35
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
25
3 Binh Le
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
25
5 Mario Martokarijo
3 (2/1) 10 (7/3)
70%
20
5 Georgel Anghel
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
20
5 Duke Boerboom
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
20
5 Jasper Stoppelenburg
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
20
9 Marco Zaal
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
15
Entry deadline Mar 31, 2022, 7:45 PM (local time)
Starts Mar 31, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus Ranking 2021-2022 - continuation
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 spelers wordt er 1 uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 21 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter den Reijer 2 2 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 2
2 Jasper Stoppelenburg 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1
3 Duke Boerboom 2 0 0 2 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 2 2 0 0 6 0 6 0 0 0 1 2
2 Chris Pronk 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1
3 Marco Zaal 2 0 0 2 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Berkenpas 2 2 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 2
2 Binh Le 2 1 0 1 4 4 0 0 0 0 0.5 1
3 Georgel Anghel 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:08  Table 25
2-B   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:08  Table 24
3-C   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:08  Table 23

Round 2

Race to 3
4-A   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 21:24  Table 24
5-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:54  Table 24
6-C   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Binh Le
Thu 20:45  Table 23

Round 3

Race to 3
7-A   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Duke Boerboom
Thu 20:45  Table 25
8-B   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Marco Zaal
Thu 20:35  Table 24
9-C   
Vietnam
Binh Le
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:23  Table 23

Last sixteen

Race to 3
10   
Netherlands
Peter den Reijer
Walk Over
 
11   
Netherlands
Marco Zaal
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:48  Table 24
12   
Vietnam
Binh Le
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
 
14   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 
16   
Netherlands
Duke Boerboom
Walk Over
 
17   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 

Quarter final

Race to 3
18   
Netherlands
Peter den Reijer
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:23  Table 24
19   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 22:12  Table 22
20   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:12  Table 25
21   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 22:12  Table 23

Semi final

Race to 3
22   
Netherlands
Peter den Reijer
Vietnam
Binh Le
Thu 23:10  Table 24
23   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 23:10  Table 25

Final

Race to 3
24   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 23:52  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants