Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 14, 2021

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
4 (4/0) 21 (15/6)
71%
50
2 John Koot
Pool West 2
4 (3/1) 19 (12/7)
63%
35
3 Georgel Anghel
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
25
3 Hassan Osman
5 (3/2) 25 (14/11)
56%
25
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Adam Kiernicki
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
20
5 Geordie Sahilatua
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
20
5 Binh Le
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
20
9 Calvin Tan
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
9 Mario Martokarijo
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
Entry deadline Oct 14, 2021, 7:55 PM (local time)
Starts Oct 14, 2021, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (11 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus Ranking H2 2021
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Romania
Georgel Anghel
Walk Over
 
2   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:00  Table 24
3   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 
5   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Walk Over
 
6   
Vietnam
Binh Le
Poland
Adam Kiernicki
Thu 20:01  Table 22
7   
Netherlands
Calvin Tan
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:01  Table 25
8   
Walk Over
Netherlands
John Koot
 

Winners qualification

Race to 3
9   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:40  Table 25
10   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:01  Table 23
11   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Poland
Adam Kiernicki
Thu 20:43  Table 24
12   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
John Koot
Thu 20:36  Table 23

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Vietnam
Binh Le
 
16   
Netherlands
Calvin Tan
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
17   
Netherlands
Mario Martokarijo
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:09  Table 24
18   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
19   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 20:43  Table 22
20   
Netherlands
Calvin Tan
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:07  Table 23

Quarter final

Race to 4
21   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:58  Table 25
22   
Netherlands
Chris Pronk
R1
Poland
Adam Kiernicki
Thu 21:58  Table 24
23   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:58  Table 22
24   
Netherlands
John Koot
Vietnam
Binh Le
Thu 21:58  Table 23

Semi final

Race to 4
25   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:43  Table 24
26   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
John Koot
Thu 22:44  Table 25

Final

Race to 4
27   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
John Koot
Thu 23:34  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants