Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 23, 2021

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgel Anghel
5 (4/1) 24 (15/9)
63%
50
2 Jordy van Tiel
4 (3/1) 17 (12/5)
71%
35
3 Geordie Sahilatua
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
25
3 Hassan Osman
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
25
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
20
5 Binh Le
5 (3/2) 28 (16/12)
57%
20
7 David van der Velde
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
20
7 Youri Ouwerkerk
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
20
9 Marco Zaal
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
15
Entry deadline Sep 23, 2021, 7:55 PM (local time)
Starts Sep 23, 2021, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus Ranking H2 2021
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:01  Table 25
2   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Walk Over
 
3   
Walk Over
Romania
Georgel Anghel
 
4   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 20:01  Table 24

Winner round 1

Race to 4
5   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Vietnam
Binh Le
Thu 20:39  Table 22
6   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:01  Table 23
7   
Sudan
Hassan Osman
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:01  Table 22
8   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:53  Table 25

Loser round 1

Race to 4
9   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Jeroen Bernoster
Thu 21:35  Table 25
10   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
11   
Walk Over
Netherlands
Youri Ouwerkerk
 
12   
Netherlands
Marco Zaal
Vietnam
Binh Le
Thu 21:10  Table 23

Loser round 2

Race to 4
13   
Netherlands
David van der Velde
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:09  Table 25
14   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Vietnam
Binh Le
Thu 22:03  Table 24

Winners qualification

Race to 4
15   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:10  Table 24
16   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 21:35  Table 22

Losers qualification

Race to 4
17   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:34  Table 25
18   
Vietnam
Binh Le
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:40  Table 24

Semi final

Race to 3
19   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Romania
Georgel Anghel
Thu 23:29  Table 24
20   
Netherlands
Jordy van Tiel
Sudan
Hassan Osman
Thu 23:24  Table 25

Final

Race to 2
21   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 23:44  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants