Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 22, 2021

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
5 (5/0) 18 (13/5)
72%
50
2 Patrick Lie Kiauw
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
35
3 Hoa Nguyen
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
25
3 Pascal de Smit
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
25
5 Anthony Cheung
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
20
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
20
5 Georgel Anghel
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
20
5 David van der Velde
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
20
9 Mirjam Alfons
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
9 Binh Le
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
9 John Koot
Pool West 2
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
13 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 OC Chan
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
Entry deadline Jul 22, 2021, 7:58 PM (local time)
Starts Jul 22, 2021, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus ranking ( continuation from H2 2020 )
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Romania
Georgel Anghel
Walk Over
 
2   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Mirjam Alfons
Thu 19:59  Table 25
3   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 19:59  Table 24
4   
Vietnam
Binh Le
South Korea
Pascal de Smit
Thu 19:59  Table 23
5   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
John Koot
Thu 19:59  Table 22
6   
China
OC Chan
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 19:59  Table 21
7   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 19:59  Table 20
8   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 

Winners qualification

Race to 3
9   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:43  Table 25
10   
China
Anthony Cheung
Vietnam
Binh Le
Thu 20:47  Table 20
11   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:47  Table 21
12   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Thu 20:31  Table 24

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
Mirjam Alfons
 
14   
Netherlands
Patrick Berkenpas
South Korea
Pascal de Smit
Thu 20:46  Table 22
15   
Vietnam
Hoa Nguyen
China
OC Chan
Thu 20:46  Table 23
16   
Netherlands
Dirk Wiersma
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
17   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Thu 21:13  Table 24
18   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
John Koot
Thu 21:24  Table 25
19   
Vietnam
Hoa Nguyen
Vietnam
Binh Le
Thu 21:37  Table 23
20   
Netherlands
Dirk Wiersma
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:23  Table 22

Quarter final

Race to 3
21   
Netherlands
David van der Velde
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 22:07  Table 24
22   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Thu 22:07  Table 25
23   
Netherlands
Mario Martokarijo
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:07  Table 23
24   
Netherlands
Chris Pronk
South Korea
Pascal de Smit
Thu 22:07  Table 22

Semi final

Race to 3
25   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Thu 22:51  Table 25
26   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Korea
Pascal de Smit
Thu 22:51  Table 24

Final

Race to 1
27   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 23:46  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants