Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 6, 2020

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Adam Kiernicki
5 (5/0) 22 (19/3)
86%
50
2 Aris Çakiris
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
35
3 Zumfer Benquku
4 (3/1) 19 (10/9)
53%
25
3 Birtan Canöz
4 (3/1) 17 (13/4)
76%
25
5 Richard Rick Mookhoek
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
20
5 Pieter Barendregt
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
20
5 Phil Mirontoneng
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
20
5 Peter Den Reijer
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
20
9 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
15
9 David van der Velde
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Jeroen Bernoster
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Sean R
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
Entry deadline Feb 6, 2020, 7:59 PM (local time)
Starts Feb 6, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking H1-2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Dirk Wiersma
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking. ( nieuwe ranking start januari 2020 )

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Turkey
Aris Çakiris
Walk Over
 
2   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 20:13  Table 25
3   
Germany
Birtan Canöz
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Thu 20:13  Table 24
4   
Ireland
Sean R
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Thu 20:13  Table 23
5   
Netherlands
Peter Den Reijer
Walk Over
 
6   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 20:13  Table 22
7   
Netherlands
David van der Velde
Poland
Adam Kiernicki
Thu 20:13  Table 21
8   
Walk Over
Netherlands
Pieter Barendregt
 

Winners qualification

Race to 3
9   
Turkey
Aris Çakiris
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 20:46  Table 25
10   
Germany
Birtan Canöz
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Thu 20:37  Table 21
11   
Netherlands
Peter Den Reijer
Kosovo
Zumfer Benquku
Thu 20:41  Table 22
12   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 20:37  Table 24

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Bernoster
 
14   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Ireland
Sean R
Thu 20:37  Table 23
15   
Walk Over
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
 
16   
Netherlands
David van der Velde
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
17   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 21:10  Table 24
18   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 21:23  Table 23
19   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Thu 20:55  Table 21
20   
Netherlands
David van der Velde
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 21:10  Table 25

Quarter final

Race to 4
21   
Turkey
Aris Çakiris
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 21:49  Table 25
22   
Germany
Birtan Canöz
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 21:49  Table 24
23   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Pieter Barendregt
Thu 21:49  Table 23
24   
Poland
Adam Kiernicki
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 21:49  Table 22

Semi final

Race to 4
25   
Turkey
Aris Çakiris
Germany
Birtan Canöz
Thu 22:25  Table 24
26   
Kosovo
Zumfer Benquku
Poland
Adam Kiernicki
Thu 22:35  Table 25

Final

Race to 5
27   
Turkey
Aris Çakiris
Poland
Adam Kiernicki
Thu 23:06  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment