Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 16, 2020

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
5 (5/0) 20 (15/5)
75%
50
2 Chris Pronk
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
35
3 Hassan Osman
5 (3/2) 22 (14/8)
64%
25
3 Phil Mirontoneng
4 (3/1) 23 (13/10)
57%
25
5 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
20
5 Dirk Wiersma
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
20
5 Georgel Anghel
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
20
5 Peter Den Reijer
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
20
9 Mark Dumee
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
9 Elroy Janssen
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
9 Dennis Andrade
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
9 Youri Ouwerkerk
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
13 Richard Rick Mookhoek
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Pieter Barendregt
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
15
13 David van der Velde
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
Entry deadline Jan 16, 2020, 7:59 PM (local time)
Starts Jan 16, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking H1-2020
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking. ( nieuwe ranking start januari 2020 )

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Romania
Georgel Anghel
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Thu 20:06  Table 25
2   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Suriname
Elroy Janssen
Thu 20:06  Table 24
3   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:06  Table 23
4   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 20:06  Table 22
5   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Phil Mirontoneng
Thu 20:06  Table 21
6   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Netherlands
Mark Dumee
Thu 20:06  Table 20
7   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:06  Table 19
8   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 20:06  Table 18

Winners qualification

Race to 3
9   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Thu 20:24  Table 24
10   
Netherlands
Chris Pronk
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:40  Table 24
11   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Thu 20:56  Table 22
12   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:36  Table 22

Loser round 1

Race to 3
13   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Suriname
Elroy Janssen
Thu 20:24  Table 25
14   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 20:42  Table 20
15   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Mark Dumee
Thu 21:03  Table 21
16   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 20:36  Table 23

Losers qualification

Race to 3
17   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:57  Table 25
18   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Thu 21:30  Table 25
19   
Netherlands
Mark Dumee
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:34  Table 22
20   
Netherlands
Dennis Andrade
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:05  Table 23

Quarter final

Race to 4
21   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:18  Table 25
22   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Peter Den Reijer
Thu 22:18  Table 24
23   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 22:18  Table 23
24   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Romania
Georgel Anghel
Thu 22:18  Table 22

Semi final

Race to 4
25   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:03  Table 24
26   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 23:03  Table 25

Final

Race to 1
27   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Fri 00:09  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment