Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12, 2019

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ali Barcin
5 (5/0) 24 (17/7)
71%
50
2 Anthony Cheung
5 (4/1) 22 (16/6)
73%
35
3 Brian Tamin
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
25
3 Hassan Osman
4 (3/1) 16 (12/4)
75%
25
5 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
2 (1/1) 7 (4/3)
57%
20
5 Chris Pronk
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
20
5 Anh Thien Bui
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
20
5 Richard Rick Mookhoek
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
20
9 Dirk Wiersma
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
15
9 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
9 David van der Velde
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
9 Jan Leijtens
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
Entry deadline Sep 12, 2019, 7:59 PM (local time)
Starts Sep 12, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Poolcentrum Keus ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Vanaf donderdag 29 Augustus 2019 starten wij in ons geheel vernieuwde "Poolcentrum Keus" in Spijkenisse met onze wekelijkse huistoernooien.

Deze toernooien gelden als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Tot 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot die voor de jackpot mag spelen.
Vanaf 10 deelnemers, 2 personen enzovoort.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Walk Over
 
2   
Netherlands
David van der Velde
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:11  Table 25
3   
Netherlands
Ali Barcin
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:11  Table 24
4   
Walk Over
Vietnam
Anh Thien Bui
 
5   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Walk Over
 
6   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:11  Table 23
7   
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Thu 20:11  Table 22
8   
Walk Over
Netherlands
Brian Tamin
 

Winners qualification

Race to 3
9   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:40  Table 25
10   
Netherlands
Ali Barcin
Vietnam
Anh Thien Bui
Thu 20:37  Table 24
11   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:43  Table 23
12   
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Brian Tamin
Thu 20:37  Table 22

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
David van der Velde
 
14   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Jan Leijtens
 
16   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
17   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Brian Tamin
Thu 21:00  Table 25
18   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 21:20  Table 24
19   
Netherlands
Jan Leijtens
Vietnam
Anh Thien Bui
  Table 23
20   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 21:20  Table 25

Quarter final

Race to 3
21   
Sudan
Hassan Osman
Vietnam
Anh Thien Bui
Thu 21:59  Table 22
22   
Netherlands
Ali Barcin
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:57  Table 23
23   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Brian Tamin
Thu 21:55  Table 24
24   
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Thu 21:56  Table 25

Semi final

Race to 4
25   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Ali Barcin
Thu 22:31  Table 25
26   
Netherlands
Brian Tamin
Netherlands
Anthony Cheung
Thu 22:23  Table 24

Final

Race to 4
27   
Netherlands
Ali Barcin
Netherlands
Anthony Cheung
Thu 23:15  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment