Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 29, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
7 (6/1) 25 (18/7)
72%
50
2 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
7 (6/1) 27 (19/8)
70%
35
3 Binh Le
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
25
3 Jordy van Tiel
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
25
5 Hoa Nguyen
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
20
5 John Koot
Pool West 2
5 (3/2) 22 (10/12)
45%
20
5 Thomas (O'MELLY) Groenendaal
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
20
5 Peter den Reijer
5 (1/4) 22 (10/12)
45%
20
9 Georgel Anghel
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
15
9 Rawad Kshek
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
15
Entry deadline Sep 29, 2022, 8:55 PM (local time)
Starts Sep 29, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Berkenpas 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 John Koot 4 3 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 3
3 Hoa Nguyen 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Peter den Reijer 4 1 0 3 9 9 0 0 0 0 0.5 1
5 Georgel Anghel 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Binh Le 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Jordy van Tiel 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Mario Martokarijo 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
4 Thomas (O'MELLY) Groenendaal 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Rawad Kshek 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Vietnam
Hoa Nguyen
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:30  Table 22
2-A   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
John Koot
Thu 20:07  Table 25
3-B   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:07  Table 24
4-B   
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Vietnam
Binh Le
Thu 20:07  Table 23

Round 2

Race to 3
5-A   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
John Koot
Thu 21:36  Table 25
6-A   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:09  Table 22
7-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Binh Le
Thu 22:14  Table 22
8-B   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 22:14  Table 24

Round 3

Race to 3
9-A   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:39  Table 25
10-A   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:52  Table 22
11-B   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 21:11  Table 24
12-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Thu 21:00  Table 23

Round 4

Race to 3
13-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:06  Table 22
14-A   
Netherlands
John Koot
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 21:02  Table 25
15-B   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Thu 20:31  Table 23
16-B   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 20:38  Table 24

Round 5

Race to 3
17-A   
Netherlands
Peter den Reijer
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 21:36  Table 22
18-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:58  Table 25
19-B   
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 21:33  Table 23
20-B   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 22:45  Table 24

Quarter final

Race to 3
21   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Thu 23:09  Table 25
22   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 23:09  Table 24
23   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 23:09  Table 23
24   
Netherlands
Peter den Reijer
Vietnam
Binh Le
Thu 23:09  Table 22

Semi final

Race to 3
25   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 23:45  Table 24
26   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Binh Le
Thu 23:45  Table 25

Final

Race to 2
27   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Fri 00:36  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants