Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 16, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Pascal de Smit
7 (6/1) 28 (18/10)
64%
50
2 Mike van Gelderen
5 (3/2) 23 (11/12)
48%
35
3 Mario Martokarijo
6 (4/2) 25 (15/10)
60%
25
3 Geordie Sahilatua
5 (4/1) 22 (15/7)
68%
25
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
20
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
20
5 Anthony Martilia
5 (1/4) 18 (6/12)
33%
20
5 David van der Velde
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
20
9 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
15
9 Thomas (O'MELLY) Groenendaal
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
15
9 Rawad Kshek
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
15
Entry deadline Jun 16, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts Jun 16, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Berkenpas 2 1 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 1
2 Chris Pronk 2 1 0 1 4 4 0 0 0 0 0.5 1
3 Mike van Gelderen 2 1 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geordie Sahilatua 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Rawad Kshek 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
3 Dirk Wiersma 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
4 Thomas (O'MELLY) Groenendaal 3 1 0 2 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David van der Velde 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 2
3 Pascal de Smit 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Anthony Martilia 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mike van Gelderen
Thu 20:03  Table 25
2-B   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Thu 20:03  Table 24
3-B   
Syria
Rawad Kshek
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:03  Table 23
4-C   
Netherlands
David van der Velde
South Korea
Pascal de Smit
Thu 20:03  Table 22
5-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Anthony Martilia
Thu 20:03  Table 20

Round 2

Race to 3
6-A   
Netherlands
Mike van Gelderen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thu 20:31  Table 25
7-B   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:31  Table 23
8-B   
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Syria
Rawad Kshek
Thu 20:31  Table 24
9-C   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Anthony Martilia
Thu 20:34  Table 20
10-C   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:34  Table 22

Round 3

Race to 3
11-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:10  Table 25
12-B   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Syria
Rawad Kshek
Thu 21:07  Table 24
13-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Thu 21:07  Table 23
14-C   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:07  Table 20
15-C   
Netherlands
Anthony Martilia
South Korea
Pascal de Smit
Thu 21:07  Table 22

Last sixteen

Race to 3
16   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Walk Over
 
17   
Netherlands
Dirk Wiersma
South Korea
Pascal de Smit
Thu 21:46  Table 25
18   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Thu 21:46  Table 24
19   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 
20   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Walk Over
 
21   
Netherlands
Anthony Martilia
Syria
Rawad Kshek
Thu 21:46  Table 23
22   
Netherlands
Mike van Gelderen
Walk Over
 
23   
Walk Over
Netherlands
David van der Velde
 

Quarter final

Race to 3
24   
Netherlands
Patrick Berkenpas
South Korea
Pascal de Smit
Thu 22:11  Table 25
25   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Thu 22:11  Table 24
26   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Anthony Martilia
Thu 22:15  Table 23
27   
Netherlands
Mike van Gelderen
Netherlands
David van der Velde
Thu 21:51  Table 22

Semi final

Race to 4
28   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 22:54  Table 24
29   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Mike van Gelderen
Thu 22:49  Table 25

Final

Race to 2
30   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Mike van Gelderen
Fri 00:10  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants