Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 26, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jordy van Tiel
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
50
2 Mario Martokarijo
5 (4/1) 22 (14/8)
64%
35
3 Bas Verwijmeren
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
25
3 Anthony Cheung
4 (3/1) 13 (10/3)
77%
25
5 Patrick Lie Kiauw
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
20
5 Lynn Pijpers
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
5 Hassan Osman
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
5 David van der Velde
4 (1/3) 14 (3/11)
21%
20
9 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
15
9 Shamier Balaydin
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
15
9 Rawad Kshek
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
15
9 Marcos Saborido
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
Entry deadline May 26, 2022, 8:00 PM (local time)
Starts May 26, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 2 2 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Marcos Saborido 2 1 0 1 4 4 0 0 0 0 0.5 1
3 Dirk Wiersma 2 0 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Anthony Cheung 2 2 0 0 6 0 6 0 0 0 1 2
2 Lynn Pijpers 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1
3 David van der Velde 2 0 0 2 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie Kiauw 2 2 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 2
2 Bas Verwijmeren 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1
3 Shamier Balaydin 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hassan Osman 2 2 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 2
2 Jordy van Tiel 2 1 0 1 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
3 Rawad Kshek 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Spain
Marcos Saborido
Thu 20:07  Table 25
2-B   
Netherlands
David van der Velde
China
Anthony Cheung
Thu 20:07  Table 24
3-C   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 20:07  Table 23
4-D   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 20:07  Table 22

Round 2

Race to 3
5-A   
Spain
Marcos Saborido
Netherlands
Dirk Wiersma
Thu 20:51  Table 25
6-B   
China
Anthony Cheung
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Thu 20:36  Table 24
7-C   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Suriname
Shamier Balaydin
Thu 20:31  Table 23
8-D   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 20:34  Table 22

Round 3

Race to 3
9-A   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:39  Table 25
10-B   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
David van der Velde
Thu 20:55  Table 24
11-C   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Bas Verwijmeren
Thu 20:58  Table 23
12-D   
Netherlands
Jordy van Tiel
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:26  Table 22

Last sixteen

Race to 3
13   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
14   
Netherlands
Dirk Wiersma
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Thu 22:13  Table 25
15   
Spain
Marcos Saborido
Netherlands
David van der Velde
Thu 22:13  Table 24
16   
Walk Over
China
Anthony Cheung
 
17   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
18   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 22:13  Table 23
19   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Rawad Kshek
Thu 22:13  Table 22
20   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 

Quarter final

Race to 4
21   
Netherlands
Mario Martokarijo
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Thu 22:43  Table 25
22   
Netherlands
David van der Velde
China
Anthony Cheung
Thu 22:49  Table 23
23   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Jordy van Tiel
Thu 22:49  Table 24
24   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:43  Table 22

Semi final

Race to 3
25   
Netherlands
Mario Martokarijo
China
Anthony Cheung
Thu 23:30  Table 24
26   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Bas Verwijmeren
Thu 23:30  Table 25

Final

Race to 3
27   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jordy van Tiel
Fri 00:02  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants