Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 5, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
50
2 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
35
3 Geordie Sahilatua
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
25
3 Peter den Reijer
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
25
5 Rocky Hudson
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
20
5 Georgel Anghel
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
20
5 David van der Velde
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
20
5 Shailesh Jainandunsing
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
20
9 Rachid Feddani
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
Entry deadline May 5, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts May 5, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolranking Keus 2022
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Georgel Anghel 2 2 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Shailesh Jainandunsing 2 1 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 1
3 Rocky Hudson 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chris Pronk 2 1 0 1 5 5 0 0 0 0 0.5 1
1 David van der Velde 2 1 0 1 5 5 0 0 0 0 0.5 1
1 Rachid Feddani 2 1 0 1 5 5 0 0 0 0 0.5 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter den Reijer 2 2 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Geordie Sahilatua 2 1 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 1
3 Mario Martokarijo 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Rocky Hudson
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Thu 20:02  Table 25
2-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:02  Table 24
3-C   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:02  Table 22

Round 2

Race to 3
4-A   
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Romania
Georgel Anghel
Thu 21:00  Table 25
5-B   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Rachid Feddani
Thu 20:55  Table 24
6-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 20:48  Table 22

Round 3

Race to 3
7-A   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Rocky Hudson
  Table 25
8-B   
Netherlands
Rachid Feddani
Netherlands
David van der Velde
Thu 21:33  Table 24
9-C   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:16  Table 22

Last sixteen

Race to 3
10   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Rachid Feddani
 
11   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
12   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
 
14   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
David van der Velde
 
16   
Netherlands
Rocky Hudson
Walk Over
 
17   
Walk Over
Netherlands
Peter den Reijer
 

Quarter final

Race to 3
18   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 22:30  Table 25
19   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Thu 22:30  Table 24
20   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
David van der Velde
Thu 22:30  Table 23
21   
Netherlands
Rocky Hudson
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 22:30  Table 22

Semi final

Race to 3
22   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Thu 23:16  Table 25
23   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 23:13  Table 24

Final

Race to 3
24   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Thu 23:52  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants