Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 24, 2022

Huistoernooi Poolcentrum Keus - 10ball ( C-toernooi )

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Peter den Reijer
6 (5/1) 27 (18/9)
67%
50
2 Hassan Osman
6 (3/3) 27 (13/14)
48%
35
3 Mario Martokarijo
5 (4/1) 19 (14/5)
74%
25
3 Geordie Sahilatua
5 (4/1) 24 (15/9)
63%
25
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
20
5 Binh Le
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
20
5 Georgel Anghel
4 (0/4) 19 (6/13)
32%
20
5 Vincent De Vette
4 (0/4) 13 (0/13)
0%
20
Entry deadline Mar 24, 2022, 7:55 PM (local time)
Starts Mar 24, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcentrum Keus Ranking 2021-2022 - continuation
Organizer Poolcentrum Keus
More info
Huistoernooi "Poolcentrum Keus" met huis ranking.

Deze toernooien gelden ook als C toernooi op de KNBB-poolranking

Spelsoort: Afwisselend 8/9/10 ball

Inschrijving tot 19.45 uur en aanvang 20.00 uur.
Inschrijfgeld: 12 EUR p/p ( waarvan 2 EUR voor het masters toernooi + 2 EUR Jackpot )
Restant = prijzenpot.

Format:
0-8 Spelers - Poul systeem met winnaars en verliezers ronde
8-16 Spelers - DKO en vanaf laatste 4 SKO - met verliezersronde
16-32 Spelers - DKO en vanaf laatste 8 SKO - geen verliezersronde
Racelengte afhankelijk van spelsoort en aantal deelnemers.

Daarnaast zal er een 9ball Jackpot side-event gespeeld worden.
Per 5 deelnemers wordt er 1 speler uitgeloot.
Hiervoor gelden de volgende regels: 9 op de spot, magic-rack, in 1 beurt rack leegspelen, 9combi en 9ball break toegestaan. Wanneer de Jackpot word gewonnen zal er 50% worden uitgekeerd van de totale inhoud van de Jackpot. Mocht het zo zijn dat er 2 spelers de Jackpot winnen dan zullen zij beide 25% van de totale inhoud van de Jackpot ontvangen.

Masters:
De top-16 ( op basis van ranking punten gevolgd door aantal deelnames ) zullen zich na 20 edities automatisch plaatsen voor het masters toernooi met als criterium dat je minimaal 8 edities hebt meegespeeld. Mocht iemand uit de top-16 verhinderd zijn kwalificeert nr 17 zich. Data voor de master toernooien zijn nog nader te bepalen maar zullen ruim van te voren bekend gemaakt worden.
Format tijdens de masters is DKO en vanaf laatste 8 SKO.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geordie Sahilatua 3 3 0 0 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Chris Pronk 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Binh Le 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
4 Georgel Anghel 3 0 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Peter den Reijer 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 2
3 Hassan Osman 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
4 Vincent De Vette 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Romania
Georgel Anghel
Thu 19:57  Table 25
2-A   
Netherlands
Chris Pronk
Vietnam
Binh Le
Thu 19:57  Table 24
3-B   
Netherlands
Vincent De Vette
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 19:57  Table 23
4-B   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 19:57  Table 22

Round 2

Race to 3
5-A   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Vietnam
Binh Le
Thu 20:30  Table 24
6-A   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:30  Table 25
7-B   
Netherlands
Vincent De Vette
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:23  Table 23
8-B   
Netherlands
Peter den Reijer
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:22  Table 22

Round 3

Race to 3
9-A   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Chris Pronk
Thu 20:54  Table 25
10-A   
Vietnam
Binh Le
Romania
Georgel Anghel
Thu 20:54  Table 24
11-B   
Netherlands
Vincent De Vette
Sudan
Hassan Osman
Thu 20:55  Table 23
12-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 20:55  Table 22

Quarter final

Race to 4
13   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Vincent De Vette
Thu 21:21  Table 22
14   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 21:21  Table 23
15   
Netherlands
Chris Pronk
Sudan
Hassan Osman
Thu 21:21  Table 24
16   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:21  Table 25

Semi final

Race to 4
17   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Peter den Reijer
Thu 22:23  Table 24
18   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 22:24  Table 25

Final

Race to 4
19   
Netherlands
Peter den Reijer
Sudan
Hassan Osman
Thu 23:16  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants