Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 5, 2019

Huistoernooi House of billiards Arnhem

9-Ball

Add players

Please wait...
Starts Dec 5, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Handicap No handicap
Contact Jason Zhang (Jason.friet@hotmail.com, +31 0685584366)
More info
Het toernooi start om 20:00 uur en vanaf 19:30 uur kan er worden ingespeeld. Zorg daarom dat je lekker op tijd aanwezig bent!

LET OP!
Bij het eindtoernooi worden de spelers uitgenodigd die in de top 16 staan van de ranking EN meer dan 6 keer hebben deelgenomen aan de huistoernooien.

Inschrijfkosten zijn €10 p.p. Hiervan gaat €6 naar de prijzenpot voor die avond, €2 naar het eindtoernooi en €1 naar de Jackpot. Twee willekeurige deelnemers van die avond worden geloot om de Jackpot te mogen schieten. Om de Jackpot te winnen dient er een 9-ball break and run worden geschoten.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mike van Doornik 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
2 Rani Matti 4 2 1 1 10 6 4 0 0 0 0.625 2.5
3 Saskia Brussé 4 2 1 1 10 6 4 0 0 0 0.625 2.5
4 Peter Knuever 4 0 2 2 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
4 Ilyas Asil 4 0 2 2 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jason Zhang 3 3 0 0 11 1 10 0 0 0 0.917 3
2 Peter Peters 3 1 1 1 5 7 -2 0 0 0 0.417 1.5
3 Pieter van Witzenburg 3 0 2 1 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Hugo Smeenk 3 0 1 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 0.5

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Rani Matti
Thu 21:47 
2-A   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Ilyas Asil
Thu 22:10 
3-B   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Pieter van Witzenburg
Thu 21:37 
4-B   
Netherlands
Peter Peters
China
Jason Zhang
Thu 21:36 

Round 2

5-A   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Ilyas Asil
Thu 21:48 
6-A   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 22:10 
7-B   
Netherlands
Hugo Smeenk
China
Jason Zhang
Thu 21:55 
8-B   
Netherlands
Pieter van Witzenburg
Netherlands
Peter Peters
Thu 22:09 

Round 3

9-A   
Netherlands
Ilyas Asil
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 21:57 
10-A   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:47 
11-B   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Peter Peters
Thu 21:38 
12-B   
China
Jason Zhang
Netherlands
Pieter van Witzenburg
Thu 21:36 

Round 4

13-A   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:57 
14-A   
Netherlands
Ilyas Asil
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 21:56 

Round 5

15-A   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 21:56 
16-A   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Rani Matti
Thu 21:47 

Quarter final

17   
Netherlands
Rani Matti
Walk Over
 
18   
China
Jason Zhang
Walk Over
 
19   
Netherlands
Saskia Brussé
Walk Over
 
20   
Netherlands
Peter Peters
Netherlands
Mike van Doornik
Thu 23:45 

Semi final

21   
Netherlands
Rani Matti
China
Jason Zhang
Thu 23:45 
22   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Peter Peters
Thu 23:45 

Final

23   
Netherlands
Rani Matti
Winner of match 22
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants