Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 21, 2019

Huistoernooi House of billiards Arnhem

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rani Matti
6 (5/1) 25 (17/8)
68%
2 Danny Korenhof
6 (4/2) 24 (13/11)
54%
3 Mike van Doornik
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
3 Peter Knuever
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
5 Saskia Brussé
4 (1/3) 13 (6/7)
46%
5 Jasper Stoppelenburg
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
9 Rex Labrijn
3 (2/1) 9 (4/5)
44%
10 Mitchel Knuever
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10 Jason Zhang
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
10 Klaas Gerrits
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
13 Duke Boerboom
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
13 Hugo Smeenk
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
Starts Nov 21, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Handicap No handicap
Contact Jason Zhang (Jason.friet@hotmail.com, +31 0685584366)
More info
Het toernooi start om 20:00 uur en vanaf 19:30 uur kan er worden ingespeeld. Zorg daarom dat je lekker op tijd aanwezig bent!

LET OP!
Bij het eindtoernooi worden de spelers uitgenodigd die in de top 16 staan van de ranking EN meer dan 6 keer hebben deelgenomen aan de huistoernooien.

Inschrijfkosten zijn €10 p.p. Hiervan gaat €6 naar de prijzenpot voor die avond, €2 naar het eindtoernooi en €1 naar de Jackpot. Twee willekeurige deelnemers van die avond worden geloot om de Jackpot te mogen schieten. Om de Jackpot te winnen dient er een 9-ball break and run worden geschoten.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mike van Doornik 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Danny Korenhof 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Mitchel Knuever 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Hugo Smeenk 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jasper Stoppelenburg 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
2 Rex Labrijn 3 2 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
3 Klaas Gerrits 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Saskia Brussé 3 1 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Knuever 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Rani Matti 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Jason Zhang 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
4 Duke Boerboom 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Hugo Smeenk
Thu 20:43 
2-A   
Netherlands
Danny Korenhof
Netherlands
Mitchel Knuever
Thu 21:23 
3-B   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 22:04 
4-B   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Klaas Gerrits
Thu 21:54 
5-C   
China
Jason Zhang
Netherlands
Rani Matti
Thu 20:47 
6-C   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:21 

Round 2

7-A   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Mitchel Knuever
Thu 20:43 
8-A   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Danny Korenhof
Thu 22:05 
9-B   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Klaas Gerrits
Thu 21:26 
10-B   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 20:33 
11-C   
China
Jason Zhang
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:21 
12-C   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Duke Boerboom
Thu 20:29 

Round 3

13-A   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Danny Korenhof
Thu 21:21 
14-A   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Hugo Smeenk
Thu 21:23 
15-B   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 21:26 
16-B   
Netherlands
Klaas Gerrits
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 21:25 
17-C   
China
Jason Zhang
Netherlands
Duke Boerboom
Thu 21:21 
18-C   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Rani Matti
Thu 21:21 

Quarter final

19   
Netherlands
Mike van Doornik
Walk Over
 
20   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Saskia Brussé
Thu 22:35 
21   
Netherlands
Danny Korenhof
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 22:36 
22   
Netherlands
Peter Knuever
Walk Over
 

Semi final

23   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Rani Matti
Fri 12:34 
24   
Netherlands
Danny Korenhof
Netherlands
Peter Knuever
Fri 12:34 

Final

25   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Danny Korenhof
Fri 12:35 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants