Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 20, 2019

Huistoernooi House of Billiards Arnhem

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rani Matti
6 (5/1) 28 (19/9)
68%
2 Mike van Doornik
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
3 Rex Roessler
5 (2/1) 22 (12/10)
55%
3 Thomas Walter
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
5 Iso Erdemir
4 (1/2) 16 (7/9)
44%
5 Peter Knuever
4 (2/1) 16 (9/7)
56%
5 Mitchel Knuever
4 (3/1) 18 (12/6)
67%
5 Sina Alawi Ghahwerokhi
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
9 Kaming Luong
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
10 Vincent Uiterweerd
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10 Lex Veenendaal
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10 Iwan
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
13 Jason Zhang
3 (0/2) 12 (4/8)
33%
13 Klaas Gerrits
3 (0/3) 12 (2/10)
17%
13 Jasper Stoppelenburg
3 (0/2) 12 (3/9)
25%
13 Maarten Pas
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
Starts Jun 20, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Handicap No handicap
Contact Jason Zhang (Jason.friet@hotmail.com, +31 0685584366)
More info
Dit is het laatste huistoernooi van dit seizoen!

Het toernooi start om 20:00 uur en vanaf 19:30 uur kan er worden ingespeeld. Zorg daarom dat je lekker op tijd aanwezig bent!

LET OP!
Bij het eindtoernooi worden de spelers uitgenodigd die in de top 16 staan van de ranking EN meer dan 6 keer hebben deelgenomen aan de huistoernooien.

Inschrijfkosten zijn €10 p.p. Hiervan gaat €6 naar de prijzenpot voor die avond, €2 naar het eindtoernooi en €1 naar de Jackpot. Twee willekeurige deelnemers van die avond worden geloot om de Jackpot te mogen schieten. Om de Jackpot te winnen dient er een 9-ball break and run worden geschoten.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Knuever 3 2 1 0 9 3 6 0 0 0 0.75 2.5
2 Rex Roessler 3 1 2 0 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Iwan 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Jasper Stoppelenburg 3 0 1 2 3 9 -6 0 0 0 0.25 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sina Alawi Ghahwerokhi 3 3 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 3
2 Mike van Doornik 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
3 Lex Veenendaal 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Maarten Pas 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mitchel Knuever 3 3 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 3
2 Thomas Walter 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Vincent Uiterweerd 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Klaas Gerrits 3 0 0 3 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kaming Luong 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
2 Rani Matti 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Iso Erdemir 3 1 1 1 7 5 2 0 0 0 0.583 1.5
4 Jason Zhang 3 0 1 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 0.5

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Iwan
Thu 21:39 
2-A   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:27 
3-B   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Sina Alawi Ghahwerokhi
Thu 20:33 
4-B   
Netherlands
Maarten Pas
Netherlands
Lex Veenendaal
Thu 20:58 
5-C   
Netherlands
Mitchel Knuever
Germany
Thomas Walter
Thu 21:28 
6-C   
Netherlands
Klaas Gerrits
Netherlands
Vincent Uiterweerd
Thu 21:17 
7-D   
Netherlands
Iso Erdemir
Netherlands
Kaming Luong
Thu 21:27 
8-D   
Netherlands
Rani Matti
China
Jason Zhang
Thu 21:04 

Round 2

9-A   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Peter Knuever
Thu 21:27 
10-A   
Netherlands
Iwan
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 20:35 
11-B   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Lex Veenendaal
Thu 21:30 
12-B   
Netherlands
Sina Alawi Ghahwerokhi
Netherlands
Maarten Pas
Thu 21:29 
13-C   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Vincent Uiterweerd
Thu 20:49 
14-C   
Germany
Thomas Walter
Netherlands
Klaas Gerrits
Thu 21:28 
15-D   
Netherlands
Iso Erdemir
China
Jason Zhang
Thu 21:26 
16-D   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Rani Matti
Thu 21:26 

Round 3

17-A   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Thu 21:39 
18-A   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Iwan
Thu 21:27 
19-B   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Maarten Pas
Thu 20:59 
20-B   
Netherlands
Lex Veenendaal
Netherlands
Sina Alawi Ghahwerokhi
Thu 20:59 
21-C   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Klaas Gerrits
Thu 20:50 
22-C   
Netherlands
Vincent Uiterweerd
Germany
Thomas Walter
Thu 20:49 
23-D   
Netherlands
Iso Erdemir
Netherlands
Rani Matti
Thu 21:27 
24-D   
China
Jason Zhang
Netherlands
Kaming Luong
Thu 21:04 

Quarter final

25   
Netherlands
Peter Knuever
Germany
Thomas Walter
Thu 22:24 
26   
Netherlands
Sina Alawi Ghahwerokhi
Netherlands
Rani Matti
Thu 22:14 
27   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Iso Erdemir
Thu 22:21 
28   
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Mitchel Knuever
Thu 22:23 

Semi final

29   
Germany
Thomas Walter
Netherlands
Rani Matti
Thu 22:24 
30   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Rex Roessler
Thu 22:24 

Final

31   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Mike van Doornik
Tue 18:55 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment