Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 20, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stefan Sprangers
6 (6/0) 24 (18/6)
75%
50
2 Jelle Kijlstra
6 (5/1) 22 (17/5)
77%
35
3 Elroy Janssen
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
25
3 Kolja Laane
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
25
5 Bob Worku
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
20
5 George Labigar
5 (3/2) 21 (9/12)
43%
20
5 Tjeerd Hoekema
4 (3/1) 13 (10/3)
77%
20
5 Vincent Rauwerda
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
20
9 Joost Vollebregt
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
Show more
9 Charles Palomar
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Leo Marienus
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Dennis Andrade
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
13 Menno Bussink
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Karin Roijen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Aris Çakiris
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
15
13 Joao Pestana
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
17 Bobby Hansildar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Arthur de Wit
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Howard Holwijn
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Robert Mieremet
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Freek
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Leo Perera
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
10
Starts Nov 20, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (24 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 618750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
2   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:05 
3   
Turkey
Aris Cakiris
Netherlands
Leo Marienus
Wed 20:05 
4   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
5   
Netherlands
Kolja Laane
Walk Over
 
6   
Netherlands
Robert Mieremet
Suriname
Elroy Janssen
Wed 20:05 
7   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:05 
8   
Walk Over
Netherlands
Leo Perera
 
9   
Peru
Vincent Rauwerda
Walk Over
 
10   
Netherlands
Karin Roijen
Portugal
Joao Pestana
Wed 20:05 
11   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wed 20:05 
12   
Walk Over
Netherlands
Freek
 
13   
Netherlands
Bobby Hansildar
Walk Over
 
14   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:05 
15   
Philippines
Menno Antonius
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 20:05 
16   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:48 
18   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:29 
19   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 20:52 
20   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Leo Perera
Wed 20:50 
21   
Peru
Vincent Rauwerda
Portugal
Joao Pestana
Wed 20:48 
22   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Freek
Wed 20:25 
23   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:31 
24   
Cape Verde
Dennis Andrade
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:28 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Philippines
Charles Palomar
 
26   
Turkey
Aris Cakiris
Walk Over
 
27   
Walk Over
Suriname
Elroy Janssen
 
28   
Netherlands
Howard Holwijn
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
30   
Netherlands
George Labigar
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Arthur de Wit
 
32   
Philippines
Menno Antonius
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Philippines
Charles Palomar
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:49 
34   
Turkey
Aris Cakiris
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 21:10 
35   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Freek
Wed 20:52 
36   
Netherlands
Howard Holwijn
Portugal
Joao Pestana
Wed 21:21 
37   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Leo Perera
Wed 21:35 
38   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 21:11 
39   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:53 
40   
Philippines
Menno Antonius
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:54 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Leo Marienus
Wed 21:21 
42   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:35 
43   
Peru
Vincent Rauwerda
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wed 21:23 
44   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 21:11 

Loser round 3

Race to 3
45   
Philippines
Charles Palomar
Turkey
Aris Cakiris
Wed 21:37 
46   
Suriname
Elroy Janssen
Portugal
Joao Pestana
Wed 21:46 
47   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
George Labigar
Wed 22:27 
48   
Netherlands
Joost Vollebregt
Philippines
Menno Antonius
Wed 21:23 

Losers qualification

Race to 3
49   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:12 
50   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Leo Marienus
Wed 22:04 
51   
Netherlands
George Labigar
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 23:07 
52   
Netherlands
Joost Vollebregt
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 21:49 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
George Labigar
Wed 23:41 
54   
Netherlands
Kolja Laane
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 23:07 
55   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:07 
56   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Suriname
Elroy Janssen
Wed 23:07 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Kolja Laane
Thu 00:04 
58   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Suriname
Elroy Janssen
Wed 23:51 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Jelle Kijlstra
Thu 00:32 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants