Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 6, 2020

Green Club - Poniedziałek rankingowy, 9-bil

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Michał Muklewicz
8 (7/1) 97 (54/43)
56%
2 Kacper Konkel
6 (5/1) 72 (41/31)
57%
3 Piotr Stanisz
5 (4/1) 58 (33/25)
57%
3 Krzysztof Wodecki
5 (4/1) 58 (31/27)
53%
5 Andrzej Pakuła
5 (3/2) 48 (25/23)
52%
5 Wojciech Zosiuk
6 (4/2) 72 (38/34)
53%
5 Krzysztof Szczepański
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
5 Maciej Raniszewski
6 (4/2) 66 (38/28)
58%
9 Michael Antczak
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
Show more
9 Paweł Boguszewski
5 (3/2) 54 (27/27)
50%
9 Paweł Olesiejuk
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
9 karol Abramowicz
4 (2/2) 47 (25/22)
53%
13 Leszek Pieśniak
Green Club
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
13 Kamil Spicha
Green Club Gdańsk
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
13 Arkadiusz Kogut
4 (2/2) 43 (23/20)
53%
13 Osman Muklewicz
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
17 Dawid Brzeziński
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
17 Mirosław Murawski
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
17 Beniamin Straszewski
3 (1/2) 36 (19/17)
53%
17 Sławomir Rudziewicz
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
17 Mateusz Majer
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
17 Piotr Winiarz
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
17 Paweł Guziński
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
17 Zbigniew Samsel
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
25 Mirosław Ziętarski
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
25 Szymon Dziadczyk
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
25 Bartłomiej Pietraszuk
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 Przemysław Burczyk
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
25 Wojciech Kalejta
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
25 michał baska
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 Leszek Grygorczyk
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
25 Robert Kowalski
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
Starts Jul 6, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings RANKING - Turnieje Poniedziałkowe - Lipiec/Sierpień/Wrzesień - Green Club Gdańsk [OLD]
Organizer Green Club
More info
Zapraszamy na turniej poniedziałkowy. Jest to pierwszy turniej rankingowy w tym cyklu. Zaczynamy od odmiany 9-bil. Gramy do 7 wygranych partii.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Poland
Szymon Dziadczyk
Poland
Krzysztof Wodecki
Mon 18:29  Table 1
2   
Poland
Osman Muklewicz
Poland
Piotr Winiarz
Mon 18:44  Table 2
3   
Poland
Mirosław Ziętarski
Poland
Dawid Brzeziński
Mon 18:29  Table 3
4   
Poland
Maciej Raniszewski
Canada
Michael Antczak
Mon 18:53  Table 2
5   
Philippines
Beniamin Straszewski
Poland
Paweł Olesiejuk
Mon 18:29  Table 5
6   
Poland
Kamil Spicha
Poland
Robert Kowalski
Mon 18:30  Table 6
7   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
michał baska
Mon 18:30  Table 7
8   
Poland
Paweł Guziński
Poland
kacper konkel
Mon 18:33  Table 8
9   
Poland
Arkadiusz Kogut
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Mon 18:34  Table 15
10   
Poland
karol Abramowicz
Poland
Przemysław Burczyk
Mon 18:33  Table 9
11   
Poland
Piotr Stanisz
Poland
Zbigniew Samsel
Mon 18:30  Table 4
12   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Wojciech Zosiuk
Mon 18:43  Table 7
13   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Wojciech Kalejta
Mon 18:43  Table 9
14   
Poland
Sławomir Rudziewicz
Poland
Michał Muklewicz
Mon 18:57  Table 15
15   
Poland
Leszek Pieśniak
Poland
Mateusz Majer
Mon 18:59  Table 1
16   
Poland
Krzysztof Szczepański
Poland
Leszek Grygorczyk
Mon 19:02  Table 4

Winner round 1

Race to 7
17   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Osman Muklewicz
Mon 19:08  Table 3
18   
Poland
Dawid Brzeziński
Canada
Michael Antczak
Mon 19:31  Table 2
19   
Poland
Paweł Olesiejuk
Poland
Kamil Spicha
Mon 19:09  Table 5
20   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
kacper konkel
Mon 19:32  Table 8
21   
Poland
Arkadiusz Kogut
Poland
karol Abramowicz
Mon 19:09  Table 6
22   
Poland
Piotr Stanisz
Poland
Wojciech Zosiuk
Mon 19:21  Table 7
23   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Sławomir Rudziewicz
Mon 19:47  Table 3
24   
Poland
Leszek Pieśniak
Poland
Krzysztof Szczepański
Mon 19:46  Table 1

Loser round 1

Race to 7
25   
Poland
Szymon Dziadczyk
Poland
Piotr Winiarz
Mon 19:48  Table 4
26   
Poland
Mirosław Ziętarski
Poland
Maciej Raniszewski
Mon 19:48  Table 6
27   
Philippines
Beniamin Straszewski
Poland
Robert Kowalski
Mon 19:48  Table 9
28   
Poland
michał baska
Poland
Paweł Guziński
Mon 19:49  Table 15
29   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Poland
Przemysław Burczyk
Mon 19:49  Table 5
30   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Mon 19:52  Table 7
31   
Poland
Wojciech Kalejta
Poland
Michał Muklewicz
Mon 20:11  Table 2
32   
Poland
Mateusz Majer
Poland
Leszek Grygorczyk
Mon 20:15  Table 8

Loser round 2

Race to 7
33   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Leszek Pieśniak
Mon 20:34  Table 4
34   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Sławomir Rudziewicz
Mon 20:28  Table 3
35   
Philippines
Beniamin Straszewski
Poland
Wojciech Zosiuk
Mon 20:28  Table 9
36   
Poland
Paweł Guziński
Poland
Arkadiusz Kogut
Mon 20:26  Table 6
37   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Poland
Mirosław Murawski
Mon 20:21  Table 7
38   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Kamil Spicha
Mon 20:21  Table 5
39   
Poland
Michał Muklewicz
Poland
Dawid Brzeziński
  Table 2
40   
Poland
Mateusz Majer
Poland
Osman Muklewicz
Mon 20:49  Table 1

Winners qualification

Race to 7
41   
Poland
Krzysztof Wodecki
Canada
Michael Antczak
Mon 20:50  Table 6
42   
Poland
Paweł Olesiejuk
Poland
kacper konkel
Mon 20:50  Table 7
43   
Poland
karol Abramowicz
Poland
Piotr Stanisz
Mon 20:51  Table 15
44   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Krzysztof Szczepański
Mon 20:51  Table 8

Loser round 3

Race to 7
45   
Poland
Leszek Pieśniak
Poland
Maciej Raniszewski
Mon 21:23  Table 3
46   
Poland
Wojciech Zosiuk
Poland
Arkadiusz Kogut
Mon 21:13  Table 9
47   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Poland
Kamil Spicha
Mon 20:57  Table 5
48   
Poland
Michał Muklewicz
Poland
Osman Muklewicz
Mon 21:45  Table 2

Losers qualification

Race to 7
49   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Paweł Olesiejuk
Mon 21:53  Table 3
50   
Poland
Wojciech Zosiuk
Canada
Michael Antczak
Mon 21:54  Table 4
51   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Poland
Andrzej Pakuła
Mon 21:58  Table 1
52   
Poland
Michał Muklewicz
Poland
karol Abramowicz
Mon 22:28  Table 2

Quarter final

Race to 7
53   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Maciej Raniszewski
Mon 23:06  Table 1
54   
Poland
kacper konkel
Poland
Wojciech Zosiuk
Mon 23:06  Table 2
55   
Poland
Piotr Stanisz
Poland
Andrzej Pakuła
Mon 23:06  Table 3
56   
Poland
Krzysztof Szczepański
Poland
Michał Muklewicz
Mon 23:06  Table 9

Semi final

Race to 7
57   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
kacper konkel
Tue 00:01  Table 2
58   
Poland
Piotr Stanisz
Poland
Michał Muklewicz
Tue 00:01  Table 3

Final

Race to 7
59   
Poland
kacper konkel
Poland
Michał Muklewicz
Tue 00:46  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants