Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 2, 2020

Golden Sunday

9-Ball

Add players

Please wait...
Entry deadline Feb 2, 2020, 12:00 PM (local time)
Starts Feb 2, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Plankebyen BK
Contact Jan Morten Arnesen (morten.arnesen@rybeltron.no, 97038029) and Pål Andre Martinsen (paal@total-as.no, 90998225)
More info
Turnering med tøff motstand og «winner takes it all»
 Avholdes en gang pr. mnd. Hos Plankebyen biljardklubb.  Max 16 spillere.
Start avgift kr 200,- (vipses til turneringsleder før start) Påmelding i Cuescore  Åpent for alle spillere.
 HC. 0 og Max. 1 (settes av turneringsleder) Distanse 6-8 (Bestemmes av turneringsleder)

 Lavest HC starter og brekke, deretter brekker taper av partiet.
 Spiller legger opp selv (med trekant).
 Kun lov og hoppe med hel spille kø (Ikke hopp kø).
 Spillere skal tåle litt støy og lyd da dette er på søndager med sport på tv og div.
Kontakt info: Stabburveien 2. 2etc. 1618 Fredrikstad. TLF: Morten Arnesen: 970 38 029 / TLF Pål A Martinsen: 909 98 225

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Norway
Anders Lie
Norway
Thomas Pedersen
Sun 12:23  Table 1
2   
Norway
Raymond Kandola
Walk Over
 
3   
Walk Over
Norway
Geir Nilsen
 
4   
Norway
Christian Johannessen
Norway
Jan Morten Arnesen
Sun 12:23  Table 2

Winner round 1

Race to 8
5   
Norway
Tom Kristiansen
Norway
Anders Lie
Sun 14:07  Table 1
6   
Norway
Raymond Kandola
Norway
Pål Andre Martinsen
Sun 12:24  Table 3
7   
Norway
Hans Kristian Hansen
Norway
Geir Nilsen
Sun 12:24  Table 4
8   
Norway
Jan Morten Arnesen
Norway
Moises Farfan
  Table 3

Loser round 1

Race to 8
9   
Norway
Thomas Pedersen
Norway
Moises Farfan
Sun 14:51  Table 3
10   
Walk Over
Norway
Geir Nilsen
 
11   
Walk Over
Norway
Raymond Kandola
 
12   
Norway
Christian Johannessen
Norway
Tom Kristiansen
Sun 15:58  Table 2

Loser round 2

Race to 8
13   
Norway
Thomas Pedersen
Norway
Geir Nilsen
Sun 16:12  Table 1
14   
Norway
Raymond Kandola
Norway
Christian Johannessen
Sun 16:39  Table 4

Winners qualification

Race to 8
15   
Norway
Anders Lie
Norway
Pål Andre Martinsen
Sun 16:38  Table 2
16   
Norway
Hans Kristian Hansen
Norway
Jan Morten Arnesen
Sun 16:38  Table 3

Losers qualification

Race to 8
17   
Norway
Thomas Pedersen
Norway
Anders Lie
Sun 17:43  Table 2
18   
Norway
Christian Johannessen
Norway
Hans Kristian Hansen
Sun 17:33  Table 3

Semi final

Race to 8
19   
Norway
Pål Andre Martinsen
Norway
Christian Johannessen
Sun 18:59  Table 2
20   
Norway
Jan Morten Arnesen
Norway
Anders Lie
Sun 18:59  Table 3

Final

Race to 8
21   
Norway
Christian Johannessen
Norway
Anders Lie
Sun 20:15  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment