Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 27, 2020

GREEN CLUB TURNIEJ PONIEDZIAŁKOWY 9-BIL ( RANKINGOWY CZWARTY)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline Jul 27, 2020, 7:20 PM (local time)
Starts Jul 27, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (38 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Green Club
More info
Zapraszamy na czwarty turniej rankingowy. Tym razem zagramy w odmianę 9-bil. Bliższe informacje na temat turniejów poniedziałkowych znajdują się na stronie green-sport.pl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Poland
Arkadiusz Kogut
Walk Over
 
2   
Poland
Kamil Suchodolski
Poland
Mateusz Majer
Mon 18:29  Table 1
3   
Poland
Paweł Falba
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Łukasz Korsak
 
5   
Poland
Łukasz Kryger
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Zbigniew Samsel
 
7   
Poland
Piotr Stanisz
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Krzysztof Orłowski
 
9   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Walk Over
 
10   
Poland
Karol Zbień
Poland
Tomasz Krysztofik
Mon 18:29  Table 2
11   
Poland
Jan Klukowski
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Krzystof Wodecki
 
13   
Poland
Andrzej Pakuła
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Osman Muklewicz
 
15   
Poland
Szymon Dziadczyk
Poland
Tomasz Kawlewski
Mon 18:29  Table 3
16   
Walk Over
Poland
Paweł Olesiejuk
 
17   
Poland
Patryk Statkiewicz
Walk Over
 
18   
Poland
Przemysław Burczyk
Poland
Tomek Kielmans
Mon 18:29  Table 4
19   
Poland
Roman Konkel
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Kamil Spicha
 
21   
Poland
Damian Adamkowski
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Robert Kowalski
 
23   
Poland
Leszek Gregorczyk
Poland
Leszek Pieśniak
Mon 18:29  Table 5
24   
Walk Over
Poland
Maciej Raniszewski
 
25   
Poland
Sławomir Rudziewicz
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Wojciech Zosiuk
 
27   
Poland
Kacper Konkel
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Karol Abramowicz
 
29   
Philippines
Beniamin Straszewski
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Piotr Winiarz
 
31   
Poland
Hubert Wiśniewski
Poland
Ireneusz Szczepanek
Mon 18:29  Table 6
32   
Walk Over
Poland
Mirosław Murawski
 

Winner round 1

Race to 7
33   
Poland
Arkadiusz Kogut
Poland
Mateusz Majer
Mon 19:27  Table 1
34   
Poland
Paweł Falba
Poland
Łukasz Korsak
Mon 19:05  Table 8
35   
Poland
Łukasz Kryger
Poland
Zbigniew Samsel
Mon 18:29  Table 7
36   
Poland
Piotr Stanisz
Poland
Krzysztof Orłowski
Mon 18:29  Table 8
37   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Tomasz Krysztofik
R1
Mon 19:29  Table 2
38   
Poland
Jan Klukowski
Poland
Krzystof Wodecki
R1
Mon 18:29  Table 15
39   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Osman Muklewicz
Mon 19:08  Table 6
40   
Poland
Szymon Dziadczyk
Poland
Paweł Olesiejuk
Mon 19:14  Table 3
41   
Poland
Patryk Statkiewicz
Poland
Przemysław Burczyk
Mon 19:19  Table 4
42   
Poland
Roman Konkel
Poland
Kamil Spicha
Mon 18:29  Table 16
43   
Poland
Damian Adamkowski
Poland
Robert Kowalski
Mon 19:12  Table 15
44   
Poland
Leszek Gregorczyk
Poland
Maciej Raniszewski
Mon 19:33  Table 5
45   
Poland
Sławomir Rudziewicz
Poland
Wojciech Zosiuk
Mon 18:30  Table 13
46   
Poland
Kacper Konkel
Poland
Karol Abramowicz
Mon 18:35  Table 14
47   
Philippines
Beniamin Straszewski
Poland
Piotr Winiarz
Mon 19:14  Table 7
48   
Poland
Ireneusz Szczepanek
Poland
Mirosław Murawski
Mon 19:17  Table 13

Loser round 1

Race to 7
49   
Walk Over
Poland
Kamil Suchodolski
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Poland
Karol Zbień
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Poland
Tomasz Kawlewski
Walk Over
 
57   
Walk Over
Poland
Tomek Kielmans
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Poland
Leszek Pieśniak
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Hubert Wiśniewski
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
65   
Poland
Kamil Suchodolski
Poland
Mirosław Murawski
Mon 19:47  Table 7
66   
Walk Over
Philippines
Beniamin Straszewski
 
67   
Walk Over
Poland
Kacper Konkel
 
68   
Walk Over
Poland
Sławomir Rudziewicz
 
69   
Poland
Karol Zbień
Poland
Leszek Gregorczyk
Mon 20:22  Table 5
70   
Walk Over
Poland
Robert Kowalski
 
71   
Walk Over
Poland
Roman Konkel
 
72   
Poland
Tomasz Kawlewski
Poland
Przemysław Burczyk
Mon 19:55  Table 4
73   
Poland
Tomek Kielmans
Poland
Szymon Dziadczyk
Mon 19:44  Table 3
74   
Walk Over
Poland
Osman Muklewicz
 
75   
Walk Over
Poland
Krzystof Wodecki
 
76   
Poland
Leszek Pieśniak
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Mon 20:15  Table 7
77   
Walk Over
Poland
Krzysztof Orłowski
 
78   
Walk Over
Poland
Zbigniew Samsel
 
79   
Walk Over
Poland
Paweł Falba
 
80   
Poland
Hubert Wiśniewski
Poland
Mateusz Majer
Mon 20:03  Table 1

Winners qualification

Race to 7
81   
Poland
Arkadiusz Kogut
Poland
Łukasz Korsak
Mon 20:11  Table 6
82   
Poland
Łukasz Kryger
Poland
Piotr Stanisz
Mon 19:22  Table 14
83   
Poland
Tomasz Krysztofik
R1
Poland
Jan Klukowski
Mon 20:14  Table 2
84   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Paweł Olesiejuk
Mon 20:19  Table 14
85   
Poland
Patryk Statkiewicz
Poland
Kamil Spicha
Mon 19:57  Table 8
86   
Poland
Damian Adamkowski
Poland
Maciej Raniszewski
Mon 20:23  Table 16
87   
Poland
Wojciech Zosiuk
Poland
Karol Abramowicz
Mon 19:23  Table 16
88   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Ireneusz Szczepanek
Mon 19:47  Table 14

Loser round 3

Race to 7
89   
Poland
Mirosław Murawski
Philippines
Beniamin Straszewski
Mon 20:20  Table 13
90   
Poland
Kacper Konkel
Poland
Sławomir Rudziewicz
Mon 19:49  Table 13
91   
Poland
Karol Zbień
Poland
Robert Kowalski
Mon 21:15  Table 5
92   
Poland
Roman Konkel
Poland
Przemysław Burczyk
Mon 20:27  Table 4
93   
Poland
Szymon Dziadczyk
Poland
Osman Muklewicz
Mon 20:21  Table 3
94   
Poland
Krzystof Wodecki
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Mon 20:53  Table 1
95   
Poland
Krzysztof Orłowski
Poland
Zbigniew Samsel
Mon 19:57  Table 15
96   
Poland
Paweł Falba
Poland
Hubert Wiśniewski
Mon 20:43  Table 6

Losers qualification

Race to 7
97   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Paweł Olesiejuk
Mon 21:05  Table 7
98   
Poland
Sławomir Rudziewicz
Poland
Jan Klukowski
Mon 20:41  Table 2
99   
Poland
Karol Zbień
Poland
Piotr Stanisz
Mon 21:53  Table 4
100   
Poland
Roman Konkel
Poland
Łukasz Korsak
Mon 21:22  Table 2
101   
Poland
Osman Muklewicz
Poland
Ireneusz Szczepanek
Mon 20:59  Table 3
102   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Karol Abramowicz
Mon 21:41  Table 3
103   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Damian Adamkowski
Mon 21:08  Table 8
104   
Poland
Paweł Falba
Poland
Kamil Spicha
Mon 21:26  Table 6

Last sixteen

Race to 7
105   
Poland
Arkadiusz Kogut
Poland
Jan Klukowski
Mon 22:26  Table 1
106   
Poland
Łukasz Kryger
Poland
Mirosław Murawski
Mon 22:26  Table 2
107   
Poland
Tomasz Krysztofik
R1
Poland
Kamil Spicha
Mon 22:26  Table 3
108   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Łukasz Korsak
Mon 22:25  Table 4
109   
Poland
Patryk Statkiewicz
Poland
Zbigniew Samsel
Mon 22:25  Table 5
110   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Ireneusz Szczepanek
Mon 22:25  Table 6
111   
Poland
Wojciech Zosiuk
Poland
Piotr Stanisz
Mon 22:25  Table 7
112   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Karol Abramowicz
Mon 22:25  Table 8

Quarter final

Race to 7
113   
Poland
Arkadiusz Kogut
Poland
Łukasz Kryger
Mon 23:09  Table 2
114   
Poland
Kamil Spicha
Poland
Andrzej Pakuła
Mon 23:23  Table 4
115   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Maciej Raniszewski
Mon 23:09  Table 1
116   
Poland
Piotr Stanisz
Poland
Piotr Winiarz
Mon 23:09  Table 5

Semi final

Race to 7
117   
Poland
Arkadiusz Kogut
Poland
Kamil Spicha
Tue 00:30  Table 2
118   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Piotr Stanisz
Mon 23:46  Table 2

Final

Race to 7
119   
Poland
Kamil Spicha
Poland
Zbigniew Samsel
Tue 01:12  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants