Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 11, 2021

GARETT CUP

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Kamil Grenda
5 (4/1) 5 (4/1)
80%
2 Mateusz Ludwinek
7 (5/2) 7 (5/2)
71%
3 Rafał Ptak
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
3 Karol Kopeć
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
5 Łukasz Śliz
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
5 Łukasz Dębiński
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
7 Justyna Nowak
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
7 Arkadiusz Zadroga
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
9 Robert Żółciński
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
9 Daniel Gniewek
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
9 Mateusz Mochol
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
9 Artur Rytlewski
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
Starts Jun 11, 2021, 8:30 PM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Organizer TVSPORTSPL

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Poland
Rafał Ptak
Walk Over
 
2   
Poland
Justyna Nowak
Poland
Mateusz Mochol
Fri 20:41 
3   
Poland
Mateusz Ludwinek
Poland
Daniel Gniewek
Fri 20:41 
4   
Walk Over
Poland
Kamil Grenda
 
5   
Poland
Karol Kopeć
Walk Over
 
6   
Poland
Łukasz Dębiński
Poland
Artur Rytlewski
Fri 20:44 
7   
Poland
Łukasz Śliz
Poland
Robert Żółciński
Fri 20:53 
8   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Zadroga
 

Winner round 1

Race to 1
9   
Poland
Rafał Ptak
Poland
Justyna Nowak
Fri 20:55 
10   
Poland
Mateusz Ludwinek
Poland
Kamil Grenda
Fri 21:13 
11   
Poland
Karol Kopeć
Poland
Łukasz Dębiński
Fri 21:04 
12   
Poland
Łukasz Śliz
Poland
Arkadiusz Zadroga
Fri 21:04 

Loser round 1

Race to 1
13   
Walk Over
Poland
Mateusz Mochol
 
14   
Poland
Daniel Gniewek
Walk Over
 
15   
Walk Over
Poland
Artur Rytlewski
 
16   
Poland
Robert Żółciński
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 1
17   
Poland
Mateusz Mochol
Poland
Arkadiusz Zadroga
Fri 21:13 
18   
Poland
Daniel Gniewek
Poland
Łukasz Dębiński
Fri 21:33 
19   
Poland
Artur Rytlewski
Poland
Mateusz Ludwinek
Fri 21:37 
20   
Poland
Robert Żółciński
Poland
Justyna Nowak
Fri 21:33 

Winners qualification

Race to 1
21   
Poland
Rafał Ptak
Poland
Kamil Grenda
Fri 21:51 
22   
Poland
Karol Kopeć
Poland
Łukasz Śliz
Fri 22:06 

Loser round 3

Race to 1
23   
Poland
Arkadiusz Zadroga
Poland
Łukasz Dębiński
Fri 22:14 
24   
Poland
Mateusz Ludwinek
Poland
Justyna Nowak
Fri 22:14 

Losers qualification

Race to 1
25   
Poland
Łukasz Dębiński
Poland
Kamil Grenda
Fri 22:19 
26   
Poland
Mateusz Ludwinek
Poland
Łukasz Śliz
Fri 22:30 

Semi final

Race to 1
27   
Poland
Rafał Ptak
Poland
Mateusz Ludwinek
Fri 22:55 
28   
Poland
Karol Kopeć
Poland
Kamil Grenda
Fri 23:29 

Final

Race to 1
29   
Poland
Mateusz Ludwinek
Poland
Kamil Grenda
Fri 23:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants