Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 22, 2021

Fight of the Beginners - 2 кръг

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Boyan Buliev
3 (3/0) 16 (11/5)
69%
550
2 Ognyan Kolev
3 (2/1) 16 (10/6)
63%
480
3 Ivelina Penkova
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
420
3 Rosen Milanov
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
420
5 Martina Draganova
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
370
5 Liuben Slavov
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
370
5 Lachezar Arsov
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
370
5 Tsvetomir Grigorov
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
370
9 Tsveti Minkova
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
330
Starts Sep 22, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (9 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Fight of the Beginners
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Информация за веригата: Fight of the beginers:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академията 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват само начинаещи играчи и любители на спорта с принадлежащ ранг В
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.

2. Основни цели на турнира
Да запали повече начинаещи и любители със състезателния билярд.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама + 1 месечна безплатна програма с треньор.
*Отделните кръгове нямат награден фонд

4. Основни правила за всеки кръг
Всеки вторник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та
Рейс: до 3 спечелени игри
Дрескод: свободно облекло
5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 8 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

6. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани – 10 лв.
некартотекирани – 12 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите
Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 6 турнира

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Bulgaria
Liuben Slavov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Tsveti Minkova
Bulgaria
Rosen Milanov
Wed 19:07 
3   
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
5   
Bulgaria
Boyan Buliev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Lachezar Arsov
 
7   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
8   
Walk Over
Ivelina Penkova
 

Quarter final

Race to 3
9   
Bulgaria
Liuben Slavov
Bulgaria
Rosen Milanov
Wed 20:11 
10   
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
Bulgaria
Ognyan Kolev
Wed 19:08 
11   
Bulgaria
Boyan Buliev
Bulgaria
Lachezar Arsov
Wed 19:08  Table 2
12   
Bulgaria
Martina Draganova
Ivelina Penkova
Wed 19:12 

Semi final

Race to 4
13   
Bulgaria
Rosen Milanov
Bulgaria
Ognyan Kolev
Wed 21:40  Table 1
14   
Bulgaria
Boyan Buliev
Ivelina Penkova
Wed 20:18  Table 2

Final

Race to 4
15   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Boyan Buliev
Wed 22:28  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants