Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 14, 2019

Elmers Snooker Nightmare 19

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Robin Nordbøen
Oslo Snooker
7 (6/1) 507 (321/186)
63%
37 100
2 Asle Geir Skogen
Østkanten Biljardklubb
7 (5/2) 543 (352/191)
65%
87
3 Christian Fosse
Østkanten Biljardklubb
6 (3/3) 485 (293/192)
60%
74
3 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
6 (4/2) 485 (271/214)
56%
74
5 Ken Simon Røed
Sarpsborg SBK
5 (3/2) 549 (291/258)
53%
61
5 Amirhosein Hoseinzadeh
Østkanten Biljardklubb
5 (2/3) 457 (211/246)
46%
61
7 Emil Andreassen
Vestby BK
5 (2/3) 402 (183/219)
46%
55
7 Lasse Kåring
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 442 (220/222)
50%
55
9 Kendall ‘the lioness’ Onstad
Østkanten Biljardklubb
5 (2/3) 559 (242/317)
43%
49
9 Vegard Iversen
5 (2/3) 510 (266/244)
52%
49
11 Stig Nesvik
Oslo BK
5 (0/5) 489 (101/388)
21%
43
11 Lasse Rognlien
5 (1/4) 480 (203/277)
42%
43
Entry deadline May 14, 2019, 6:02 PM (local time)
Starts May 14, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Østkanten Biljardklubb
Contact Lasse Kåring (lassek85@hotmail.com, 94257344) and Haukur Stefansson (stefanssonhaukur@gmail.com)
More info
1 frame matcher innledningsvis, hvor vi spiller til siste kule har gått. Gir man seg får motstanderen poengene tilsvarende kulenes poeng som ligger igjen på bordet.
Best av 3 i semi og finale. Innledningsvis har man ikke lov ved lagt Snooker og legge tilbake igjen ved miss.
Semi og finale er det lov med 2 fra legg.
150 kr påmelding. (Kvinner 100 kr)
Med rankingpoeng
Maks 12 deltakere med førstemann til mølla prinsippet

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robin Nordbøen 5 4 0 1 317 186 131 0 0 0 0.63 4
2 Christian Fosse 5 3 0 2 293 190 103 0 0 0 0.607 3
3 Ken Simon Røed 5 3 0 2 291 258 33 0 0 0 0.53 3
4 Lasse Kåring 5 3 0 2 220 222 -2 0 0 0 0.498 3
5 Vegard Iversen 5 2 0 3 266 244 22 0 0 0 0.522 2
6 Stig Nesvik 5 0 0 5 101 388 -287 0 0 0 0.207 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Asle Geir Skogen 5 4 0 1 350 189 161 0 0 0 0.649 4
2 Haukur Stefansson 5 4 0 1 271 212 59 0 0 0 0.561 4
3 Amirhosein Hoseinzadeh 5 2 0 3 211 246 -35 0 0 0 0.462 2
4 Emil Andreassen 5 2 0 3 183 219 -36 0 0 0 0.455 2
5 Kendall ‘the lioness’ Onstad 5 2 0 3 242 317 -75 0 0 0 0.433 2
6 Lasse Rognlien 5 1 0 4 203 277 -74 0 0 0 0.423 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Norway
Robin Nordbøen
Norway
Lasse Kåring
Tue 18:24 
2-A   
Norway
Christian Fosse
Norway
Stig Nesvik
Tue 18:24 
3-A   
Norway
Ken Simon Røed
Norway
Vegard Iversen
Tue 18:24 
4-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Asle Geir Skogen
Tue 18:26 
5-B   
Norway
Kendall Kion
Norway
Emil Andreassen
Tue 18:44 
6-B   
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Norway
Lasse Rognlien
Tue 18:46 

Round 2

7-A   
Norway
Robin Nordbøen
Norway
Stig Nesvik
Tue 18:59 
8-A   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Vegard Iversen
Tue 18:59 
9-A   
Norway
Christian Fosse
Norway
Ken Simon Røed
Tue 19:13 
10-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Emil Andreassen
Tue 19:21 
11-B   
Norway
Asle Geir Skogen
Norway
Lasse Rognlien
Tue 19:32 
12-B   
Norway
Kendall Kion
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 19:36 

Round 3

13-A   
Norway
Robin Nordbøen
Norway
Vegard Iversen
Tue 19:52 
14-A   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Ken Simon Røed
Tue 20:01 
15-A   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Christian Fosse
Tue 20:01 
16-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Lasse Rognlien
Tue 20:12 
17-B   
Norway
Emil Andreassen
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 20:24 
18-B   
Norway
Asle Geir Skogen
Norway
Kendall Kion
Tue 20:37 

Round 4

19-A   
Norway
Robin Nordbøen
Norway
Ken Simon Røed
Tue 20:37 
20-A   
Norway
Vegard Iversen
Norway
Christian Fosse
Tue 20:47 
21-A   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Lasse Kåring
Tue 21:06 
22-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 21:10 
23-B   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Kendall Kion
Tue 21:28 
24-B   
Norway
Emil Andreassen
Norway
Asle Geir Skogen
Tue 21:35 

Round 5

25-A   
Norway
Robin Nordbøen
Norway
Christian Fosse
Tue 21:35 
26-A   
Norway
Ken Simon Røed
Norway
Lasse Kåring
Tue 21:39 
27-A   
Norway
Vegard Iversen
Norway
Stig Nesvik
Tue 21:51 
28-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Kendall Kion
Tue 21:57 
29-B   
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Norway
Asle Geir Skogen
Tue 22:18 
30-B   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Emil Andreassen
Tue 22:21 

Semi final

31   
Norway
Robin Nordbøen
Iceland
Haukur Stefansson
Tue 23:07 
32   
Norway
Christian Fosse
Norway
Asle Geir Skogen
Tue 23:07 

Final

33   
Norway
Robin Nordbøen
Norway
Asle Geir Skogen
Wed 00:27 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment