Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 16, 2019

Elmers Snooker Nightmare 15

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
6 (6/0) 390 (323/67)
83%
100
2 Ibrahim Rahmani
Østkanten Biljardklubb
6 (4/2) 407 (236/171)
58%
87
3 Lasse Kåring
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 398 (247/151)
62%
74
3 Robin Nordbøen
Oslo Snooker
5 (4/1) 469 (287/182)
61%
74
5 Kendall Kion
Østkanten Biljardklubb
4 (1/3) 395 (182/213)
46%
61
5 Lasse Rognlien
4 (2/2) 378 (169/209)
45%
61
7 Christian Fosse
Østkanten Biljardklubb
4 (1/3) 370 (162/208)
44%
55
7 Haroon Arwan
4 (1/3) 373 (165/208)
44%
55
9 Amirhosein Hoseinzadeh
Østkanten Biljardklubb
4 (1/3) 401 (135/266)
34%
49
9 Petter Rognlien
4 (0/4) 377 (73/304)
19%
49
Entry deadline Apr 16, 2019, 6:10 PM (local time)
Starts Apr 16, 2019, 6:15 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Østkanten Biljardklubb
Contact Lasse Kåring (lassek85@hotmail.com, 94257344)
More info
1 frame matcher innledningsvis, hvor vi spiller til siste kule har gått. Gir man seg får motstanderen poengene tilsvarende kulenes poeng som ligger igjen på bordet.
Best av 3 i semi og finale. Innledningsvis har man ikke lov ved lagt Snooker og legge tilbake igjen ved miss.
Semi og finale er det lov med 2 fra legg.
150 kr påmelding. (Kvinner 100 kr)
Med rankingpoeng
Maks 12 deltakere med førstemann til mølla prinsippet

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Umar Hayat Ali 4 4 0 0 319 67 252 0 0 0 0.826 4
2 Ibrahim Rahmani 4 3 0 1 234 169 65 0 0 0 0.581 3
3 Lasse Rognlien 4 2 0 2 169 209 -40 0 0 0 0.447 2
4 Christian Fosse 4 1 0 3 162 208 -46 0 0 0 0.438 1
5 Petter Rognlien 4 0 0 4 73 304 -231 0 0 0 0.194 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robin Nordbøen 4 4 0 0 287 180 107 0 0 0 0.615 4
2 Lasse Kåring 4 3 0 1 247 149 98 0 0 0 0.624 3
3 Kendall Kion 4 1 0 3 182 213 -31 0 0 0 0.461 1
4 Haroon Arwan 4 1 0 3 165 208 -43 0 0 0 0.442 1
5 Amirhosein Hoseinzadeh 4 1 0 3 135 266 -131 0 0 0 0.337 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Norway
Umar Hayat Ali
Norway
Lasse Rognlien
Tue 18:25 
2-A   
Norway
Christian Fosse
Norway
Ibrahim Rahmani
Tue 18:25 
3-B   
Norway
Robin Nordbøen
Afghanistan
Haroon Arwan
Tue 18:39 
4-B   
Norway
Kendall Kion
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 18:25 

Round 2

5-A   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Ibrahim Rahmani
Tue 18:59 
6-A   
Norway
Umar Hayat Ali
Norway
Petter Rognlien
Tue 18:57 
7-B   
Afghanistan
Haroon Arwan
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 19:15 
8-B   
Norway
Robin Nordbøen
Norway
Lasse Kåring
Tue 19:12 

Round 3

9-A   
Norway
Ibrahim Rahmani
Norway
Petter Rognlien
Tue 19:35 
10-A   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Christian Fosse
Tue 19:35 
11-B   
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Norway
Lasse Kåring
Tue 20:04 
12-B   
Afghanistan
Haroon Arwan
Norway
Kendall Kion
Tue 19:40 

Round 4

13-A   
Norway
Petter Rognlien
Norway
Christian Fosse
Tue 21:59 
14-A   
Norway
Ibrahim Rahmani
Norway
Umar Hayat Ali
Tue 20:11 
15-B   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Kendall Kion
Tue 21:59 
16-B   
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Norway
Robin Nordbøen
Tue 20:29  Table 12

Round 5

17-A   
Norway
Christian Fosse
Norway
Umar Hayat Ali
Tue 20:41  Table 11
18-A   
Norway
Petter Rognlien
Norway
Lasse Rognlien
Tue 20:41  Table 13
19-B   
Norway
Kendall Kion
Norway
Robin Nordbøen
Tue 21:01  Table 11
20-B   
Norway
Lasse Kåring
Afghanistan
Haroon Arwan
Tue 20:55  Table 12

Semi final

21   
Norway
Umar Hayat Ali
Norway
Lasse Kåring
Tue 23:35 
22   
Norway
Ibrahim Rahmani
Norway
Robin Nordbøen
Tue 23:36 

Final

23   
Norway
Umar Hayat Ali
Norway
Ibrahim Rahmani
Tue 23:36