Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 30, 2020

Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów - Turniej 3 - Green Club Gdańsk

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mirosław Murawski
7 (6/1) 37 (24/13)
65%
2 Maciej Raniszewski
6 (5/1) 36 (22/14)
61%
3 Krzysztof Wodecki
4 (3/1) 20 (12/8)
60%
3 Waldemar Manyś
6 (4/2) 35 (21/14)
60%
5 Przemysław Chabowski
6 (4/2) 32 (18/14)
56%
5 Bartłomiej Pietraszuk
4 (3/1) 22 (14/8)
64%
5 Łukasz Korsak
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
5 Michał Śpiewak
6 (4/2) 34 (20/14)
59%
9 Michał Gajewski
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
Show more
9 Patryk Jełowicki
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
9 Grzegorz Jurek
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
9 Patryk Neubauer
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
13 Tomasz Walczak
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
13 Andrzej Pakuła
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
13 Krzysztof Leżoń
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
13 Zbigniew Samsel
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
17 Mikołaj Rekiel
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Krzysztof Kasprzak
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Piotr Ostrowski
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Marek Kwiatkowski
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Robert Lech
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Marcin Saczewa
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Przemysław Piatczyc
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
17 Edyta Jaworska
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
25 Dawid Marcin Całka
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
Entry deadline Aug 30, 2020, 11:00 AM (local time)
Starts Aug 30, 2020, 10:05 AM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Green Club
Contact Leszek Pieśniak (piesniak.l@orange.pl) and Grzegorz Lasota (grzegorz.lasota@o2.pl)
More info
Zapraszamy na trzeci turniej z cyklu 5 turniejów eliminacyjnych do turnieju głównego, który odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada tego roku w Łodzi. To kolejna szansa na zebranie punktów w rankingu i osiągnięcie dobrego miejsca na koniec cyklu.

W tym roku nastąpiło kilka znaczących zmian w regulaminie turnieju. Najważniejszą, jest zmiana puli nagród, która w tegorocznym finale wyniesie 16.000 zł w gotówce (15.000 dla zawodników + losowana nagroda dla klubu - organizatora eliminacji). Inne zmiany dotyczą medalistów turnieju finałowego oraz opłaty startowej w turnieju finałowym.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Krzysztof Wodecki
Walk Over
 
2   
Poland
Michał Śpiewak
Poland
Krzysztof Kasprzak
Sun 10:20  Table 1
3   
Poland
Dawid Marcin Całka
Poland
Przemysław Piatczyc
Sun 10:20  Table 2
4   
Poland
Edyta Jaworska
Poland
Mirosław Murawski
Sun 10:21  Table 3
5   
Poland
Mikołaj Rekiel
Walk Over
 
6   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 10:21  Table 4
7   
Piotr Ostrowski
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 10:21  Table 5
8   
Walk Over
Poland
Waldemar Manyś
 
9   
Poland
Patryk Jełowicki
Walk Over
 
10   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
MARCIN SACZEWA
Sun 10:22  Table 6
11   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Krzysztof Leżoń
Sun 10:22  Table 7
12   
Walk Over
Poland
Marek Kwiatkowski
 
13   
Poland
Michał Gajewski
Walk Over
 
14   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 10:22  Table 8
15   
Poland
Robert Lech
Poland
Łukasz Korsak
R1
Sun 10:23  Table 9
16   
Walk Over
Poland
Tomasz Walczak
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Krzysztof Wodecki
R1
Poland
Michał Śpiewak
Sun 11:19  Table 1
18   
Poland
Przemysław Piatczyc
Poland
Mirosław Murawski
Sun 11:19  Table 2
19   
Poland
Mikołaj Rekiel
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Sun 11:08  Table 5
20   
Poland
Grzegorz Jurek
Poland
Waldemar Manyś
Sun 11:01  Table 9
21   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Maciej Raniszewski
Sun 11:21  Table 6
22   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 11:12  Table 7
23   
Poland
Michał Gajewski
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 11:06  Table 3
24   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Tomasz Walczak
Sun 10:27  Table 10

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Krzysztof Kasprzak
 
26   
Poland
Dawid Marcin Całka
Poland
Edyta Jaworska
Sun 11:20  Table 4
27   
Walk Over
Poland
Andrzej Pakuła
 
28   
Piotr Ostrowski
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
MARCIN SACZEWA
 
30   
Poland
Krzysztof Leżoń
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Zbigniew Samsel
 
32   
Poland
Robert Lech
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Krzysztof Kasprzak
Poland
Tomasz Walczak
Sun 11:20  Table 10
34   
Poland
Edyta Jaworska
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 12:26  Table 4
35   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 12:26  Table 3
36   
Piotr Ostrowski
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 12:12  Table 6
37   
Poland
MARCIN SACZEWA
Poland
Waldemar Manyś
Sun 11:52  Table 9
38   
Poland
Krzysztof Leżoń
Poland
Mikołaj Rekiel
Sun 11:57  Table 1
39   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Przemysław Piatczyc
Sun 12:09  Table 2
40   
Poland
Robert Lech
Poland
Michał Śpiewak
Sun 11:55  Table 1

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Mirosław Murawski
Sun 12:13  Table 10
42   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 11:58  Table 5
43   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Patryk Neubauer
Sun 12:36  Table 7
44   
Poland
Michał Gajewski
Poland
Łukasz Korsak
Sun 11:39  Table 3

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 13:13  Table 9
46   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 13:03  Table 3
47   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Krzysztof Leżoń
Sun 12:54  Table 5
48   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Michał Śpiewak
  Table 2

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Przemysław Chabowski
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 14:10  Table 9
50   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Mirosław Murawski
Sun 13:52  Table 3
51   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Michał Gajewski
Sun 13:43  Table 1
52   
Poland
Michał Śpiewak
Poland
Patryk Neubauer
Sun 13:47  Table 2

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Krzysztof Wodecki
R1
Poland
Michał Śpiewak
R1
Sun 14:43  Table 1
54   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Mirosław Murawski
Sun 14:43  Table 2
55   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 14:43  Table 3
56   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Waldemar Manyś
Sun 14:43  Table 9

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Mirosław Murawski
Sun 15:33  Table 2
58   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Waldemar Manyś
Sun 15:33  Table 9

Final

Race to 4
59   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Maciej Raniszewski
Sun 16:31  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants